Rehberden silinen numarayı geri getirmenin bir yolu var mı

Ya arkadaşlar rehberimden bir numara sildim şimdi ulaşmam lazım geri getirmenin bir yolu var mıdır operatörü arasam

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• o sildiğin numarayı az çok hatırlıyorsan ve en son ne zaman görüştüğünü hatırlıyorsan müşteri hizmetlerini arayıp o saatte hangi numara ile konuştuğunu mesajlaştığını söyler.. onun dışında vodafone kullanıyorsan işin daha kolay görüşme geçmişi için bir mesaj yolluyosun sana bilgilendirme mesajı gelio ama hangi numaraya talep yolluyorsun unuttum onu öğrenirsin internet artık sen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Telefonundan işlem kaydını silmiyorsan, arama ya da mesaj varsa numarası kayıtta yazar.

1|0
    0|0
  • eger bilgisayar telefon baglantısı kurduysan önceden, rehberi senkronize etmeyi deneyebilirsin.ve sim hafızasını bir yokla

1|0
    0|0
  • soğuk su

0|0
    0|0
  • hangi hattı kullanıyorsun ? daha önce aradığın bir numara ise online işlemlerden ayrıntılı görüşme kaydından bakabilirsin.

0|0
    0|0
    • turkcell ben aramadım ama o beni aramıştı

• türkcellse tam bilmiyorum ama vodafone'da online işlemlere girip bakabiliyorsun

• yok boşuna uğraşma gitti o

0|0
    0|0
  • rehberden sildiğin kişinin bir arkadaşını araman lazım ancak öyle geri getirebilirsin

0|0
    0|0
  • o numara cok alınmıştır.ben olsam geri dönmezdim

0|0
    0|0
  • Geri gel geri gel geri gel de geliyor

0|0
    0|0
  • Bi olmuşa bir ölmüşe bir de silinen numaraya çare yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Artık çok geç

0|0
    0|0
  • telefoncuya git mesaj lara ya da arananlara bak kaydı vardır elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...