Odakitap Sitesinden Kitap Alışverişi?

Odakitap sitesi ilk kurulduğunda güvenilir siteydi. Hatta alışveriş yapanlara bir kitap da kendisi hediye ediyordu :) Son 2 aydır bu site de bozuldu galiba. Şikayet var sitesine baktığımda son 2 ayda birçok kişi alışverişlerinde bu siteyle sorun yaşayıp şikayetçi olmuş. Aranızda bu siteden alışveriş yapan var mı? Varsa sorunla karşılaştınız mı? Ve hala alışveriş yapanlara bedava kitap hediye ediyor mu?

Güncellemeler:
2ay Yok mu bu siteden alışveriş yapan? Hiç kitap alıp okumuyor muyuz yoksa?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka sen hangi sitede ne sorduğunu biliyor musun yapma bu site evde kalmış zavallı ucubelerin yeri olmuş sen kitap diyorsun yorum bile gelmez ne anlarlar Allah aşkına soru hakkını boşa harcama Allah aşkına Şimdi Admin gelir Soruyu kaldırır Alakasız paylaşım diye 😎😎😎 Faşo Ks

0|1
    0|0
    • 2ay

Haklısın kanka :) Bu sitedeki çoğu kişi ya batı dünyasının popüler kültürünün esiri olmuş ya da hayatı sadece eğlenmekten ibaret görüyorlar. Birde din adı altında arap kültürünü yaşayanlar var, onlar da ayrı bir dert. Yani amacı, kaliteli kitaplar okuyup bilgilenmek olan çok az insan var.

• 2ay

Bunların hepsine vakıfsın😂

• 2ay

Eyvallah teşekkür ederim kardeşim ama bence sen daha çok vakıfsın :-D Kızların paylaşamadığı erkek seni :-D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı kitap siteleri kapıda ödeme seçeneğine +10 tl ekliyor. Eğer kredi kartı ise boşver. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Bedava kitap için...

0|1
    0|0
  • O siteden almadım hiç. Genelde netten almam.

0|1
    0|0
    • 2ay

Hımm kitapyurdu, idefix ve odakitap gibi sitelerde kitaplar daha ucuz oluyor :) D&R'dan alışveriş yaptım mı kazıklandığımı hissediyorum.

• 2ay

Kitabı almadan önce dokunmam koklamam lazım :D

Erkekler Ne Diyor 1

• genelde netten almam. illa almam gerekirse de kitapyurdu'nu tercih ediyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...