Kapat

Gezi Parkı protestosuna katılmayan kaldı mı?

Gezi Parkı protestosuna katılmayan kaldı mı? mı? mı?

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

• Ben katıldım .Oraya katılmadan oturdukları yerden ahkam kesenleri tınlamıyorum bile. Orada yürüyenler yaşlısından gencine ülkücüsünden solcusuna herkes vardı.Sadece akp li makarnacılar yoktu.

Bunlar konuşur şimdi bdp ile yürüdünüz diye. Kendileri masaya oturunca sesleri çıkmaz ama.

Yürüyenleri gördük ne için direndiğimizi de biliyoruz.

Ağaç için başlayan direniş , Faşizme karşı direnişle devam etmiştir.

Bunu kafanız ister alsın ister almasın.

Arada provakatörler çıktımı derseniz bu durumu kullananlarda olmuştur.Bunun ayrımını da yapabilecek kapasitedeyiz.

Biz neye karşı , ne için direndiğimizi sesimizi duyurmaya çalıştığımızın gayet bilincindeyiz.

Sizin korkunuz , daha fazla ülkeyi emperyalistlere satıp paralarını yiyemeyeck oluşunuzdur

Orada kimse particilik yapmamıştır.Pkk bayrakları ile değil Türk bayrakları ile yürünmüştür.

İstediğnizi kadar karalamaya çalışın.

Direnişçileri karalamak adına işyerlerinin camlarını kıranlar bizden değildir.

Bizde bilirdik sizin gibi makarnaya kömüre talim edip olaylara karşı ses çıkartmamayı.

Ancak birileri artık bu despotlara ,diktatörlere cevap vermek zorundaydı .

Hükümeti istemeyen %50 kesim var.Bunun farkına varamadıysanız o sizin sorununuz.

Hükümetin her yaptığını onaylamak zorunda değiliz.

Tepki göstermekte hakkımız.

Nasıl ki siz savunuyorsunuz bizde tepki gösteriyoruz.

Reyhanlıda patlama olur yayın yasağı.

Türkiye ayağa kalkar yayın yasağı

Şehit aileleri tepki gösterir yaygara denilir.

Bunun gibi neler neler.

EEEEEEEE hani özgürlük. Hani demokrasi

Bu demokrasi sadece pkk için katiller için mi var.

Yorumumun altına yazı yazan olursa.Bu konuda cevap dahi vermem . Doğruları ,oturduğu yerden atıp tutan değil ,orada ne için, kime karşı ,neye karşı yürüdüklerini bilenler bilir.

O yüzden kasmayın.

2|4
    5|1
    • merhaba ben katıldım ama mahkemem var martta ne olacak bilgi verirmısınz onceden hiç katılmadımsıcılım temız

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben katılmadım ve katılmıcam :).Sadece seyredeceğim.Savaşmayın sevişin diyen insanların yalanlarını izleyeceğim.Savaşmayın sevişin diyenlerin ellerindeki taşları göreceğim.Demekki şiddetsiz kavgasız karşı tarafa sözünü geçiremiyoruz demelerini izleyeceğim.İnandıkları idelojilerinin çelişkisini ve yıkılışklarını izleyeceğim.Ben sadece izleyeceğim.Siz gidin ve eğlenin.Ben sadece izleyeceğim.

8|1
    4|5
    • Bu bir direnişten öte artık bir demokrasi ayaklanması olmuştur. Bunca zaman bu ülkenin olanlar satılırken, harcanırken başbakan hiçbir zaman halkın isteklerini gerçek bir demokraside olduğu gibi önemsemişti ama artık gidişat gösteriyor ki bu ülkede halkın istemediği hiçbir şey yapılayamayacaktır.

• Seni eksilediğimi nerden çıkardın? düşünce özgürlüğünü kullandın diye seni iğledim mi? sadece senin yorumuna hitaben bir iki birşey yazdım ki buda düşünce özgürlüğü olmuyor mu? sonra ben bu sitede ne zaman hakaret ve taciz içerikli birşeyler yazmışım. İftira atmak insanlıktan uzak olduğunu gösteriyor şu an bana. Göster bakalım öyle bir tarzda yorumum varsa.

• :) ve (:

Üstüne neden alındınki sana demedim.Genel anlamda dedim.Alınma.Hayırlı gunler dilerim.

• Başbakanın bu kadar inat etmesinin sebebi var bence, buna koltuktan inme vaktin geldi diyorlar.

Sıra Türkiye'deydi zaten her yer birbirine girdi.Çünkü benim bildiğim başbakan koltuğunu çok severdi, şimdi ise herkes onun istifa etmesini istiyor nerdeyse, hala vazgeçmiyorsa projesinden bunda bir şeyler var.

Mesele ağaç olmaktan çıktı artık, benim en doğal hakkım ağacım için mücadele etmek, sen bana saldırırsan olaylar büyür; orada kaç kişi öldü, şimdi bunların katili kim?

Yüzüne gaz bombası gelenler var.Orada olanlar resmen cinayet ve asla bu cinayeti işleyen tarafta olmamalıyız.

1|5
    2|1
  • Ben 3 gündür ordayım ve yine gidicem. İdeolojilerimizin çeliştiğini düşünen arkadaşlara inat ordayım. Şimdiye kadar ne bir taş attım ,ne başka bişey. Orada sırf kendini ifade etme ,yürüyüş ve gösteri özgürlüğüne saygısızca saldırı olan ve yaralanan (hatta ölen) insanlar var.

Hatta sırf orayı mesken tutup yaşayan ama polisin acımadan saldırmasından etkilenip yaralanan hayvanlar var. Ben 3 gündür imkanlarım dahilinde ilaç taşıyorum, yaralılara yardıma çalışıyorum. Oraya gitmek demek polisle çatışmaya girilecek demek değildir. Birbirine destek olmak, haklarına sahip çıkmak demektir.

3|3
    7|1
  • katılmayanlar ülkeniz yüzde kırk yedisi panpa sen rahat ol. katılanlar ermeniler kürtler ve aileviler türkiyenin yerle bir olmasını isteyen sözde atatürkçü arkadaşlar . türk bile değiller nelerine güvenicem onların

2|1
    4|10
    • Ermeniler, Kürtler ve Aleviler değil gerçek Türkler orada. Gidip, görmeden işkenbeden sallamakta bu olsa gerek.

• hehe evet . türkmüsünüz hadi ordan hiçde türk değilsiniz uydurmayın türk olsanız bu ülkeyi bölmeye çalışmazsınız

• Ben remitatil üyenin hakaretini sikayet ettim.Biri farkli düsundü diye hakaret etme hakkiniz yok !

• Bu eylemlere katılan varsa bana ben atatürkçüyüm diye gelmesin burda karşımda.

3|1
    2|5
  • katılmadım katılmam katılmadığım halde çok sinirliyim

2|1
    1|4
  • katılmadım aslada katılmam destek vermediğim eyleme neden katılayım ben AKP liyim

0|0
    0|2
  • katılmadım katılmammmm.. bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Katılmadım,katılmam,Kılıçdaroğlu'nun ekmeğine yağ çalmam,kuş beyinli herif

1|0
    0|1
  • katılmadım. çünkü kukla değilim. olayların iç yüzünü görebiliyorum ki bu konuda net görünüyor zaten. ve katılmayan tabiki kaldı. evlerinde oturup katılanlara akıl fikir dileyenler sandığınızdan çok daha fazla. sandıkta görürsünüz

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu insanlar neyi protesto ediyor agaçların kesilmesinimi Öyle ise bizim burda hastaane yapılırken koskoca ormanı yokettiler neden kimsenin sesi çıkmadı Gölcükte Boluda Düzcede Zonguldakta deprem konutları Hatayda osmaniyede kadirlide Tokiler yapılırken ormanlar yokedildi Neden kimsenin sesi çıkmadı.Amaç başka ise nedir Neyin amacı Kimin amacı Allah aşkına cevap verecek arkadaşlar vatan millet aşkına mantıklı cevaplar versinki kimse taraf çekmesin kişisel egolardan arınmış yanıtlarınızı bekliyorum

1|0
    0|1
  • Dün 12:00-19:00 saatleri arasında oradaydım. Prostestoya katılacak milyonlarca insan daha var.

2|2
    3|1
  • Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

Bunlara "yer yüzünde fesat çıkarmayın"

denildiğinde,

"Biz ancak ıslah edicileriz" derler.

İyi bilinki, onlar bozguncuların ta kendileridir.

Fakat farkında değillerdir.

[Bakara Suresi 11-12]

4|1
    4|5
  • yeni geldim eve , ayaklarım tutmuyor

1|4
    4|1
  • Hiç kolumu bile kaldırmam.Yazık size acıyorum neyse bişiey dicektim ama neyse tutuyorum kendimi

1|0
    0|0
  • Katılmadım. Vendetta'cılar feministler ve ırkçıların peşinden sürüklenecek değilim

0|0
    0|0
  • 75 milyon insandan sadece 1 kişi katılmamış :)

1|0
    5|2
  • ben bdp liler bir söz söylemiş onu bekliyorum bir işaretimize bakar diye:)

sonra olaylar büyürse akp li olan akrabalarima bile acımam

1|0
    5|2
  • oda bir tercih tabi

1|0
    4|2
  • Dişe diş,kana kan,intikaaam intikaaam

0|0
    3|3
Yükleniyor...