Farklı bir zaman diliminde yaşamak istermiydiniz?

ben şahsen orta çağ avrupasında yaşamak isterdim :)

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 7

• 16-17. Yuzyil fransasinda kadinlarin cadi diye yakildigi cadi avciligi denilen donemde

0|1
    0|0
    • 2ay

sonraki yüz yıldada sanayi devrimi olacak senin bahsettiğin dönem rönesans dönemi :)

• 2ay

Neyse iste ozamnda yasasaydim asi olurdum o kadinlara onca isgenceyi yapanlari esir dusene kadr avlardim

• Bende 3500 yılında doğmak isterdim..

0|0
    0|0
  • bundan en az 50 sene öncesinde yaşamak isterdim, dünyada insan sayısının biraz az olduğu zamanlar

0|1
    0|0
  • Evet mesela 2 yil oncesine donup yapmamam gereken seyleri duzeltseydim daha farkli olurdu.

0|0
    0|0
  • Hmmm. Zaten bu dünyaya ait biri olduğumu düşünmüyorum ama, artık geldik madem çekiyoruz... Zaman olarak 1960 larda falan olabilirdi...

0|0
    0|0
    • 2ay

darbe var la o dönemde :D

• 2ay

@astalavista41 Kardeş sen kitap oku az, bişeyleri anlamay çalış. Seni birileri yanlış bilgilendirmiş, sende oradan kayıp gidiyorsun. Oku kendin sorgula birader...

• 2ay

nerden biliyorsun birader okumadığımı eminim ki sen gibi orta yaştaki çoğu kişiden fazla okuyorum ve bu vatana ihanet eden tüm hainleride çok iyi biliyorum bana gelip burda martaval anlatma bak işine gece gece ya

• Dinozor nerede ben orada.

0|0
    0|0
  • orta çağ avrupasında napıcan veba olup ölürsün :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...