Kitap konusunda yardım eder misiniz? Detaylara lütfen?

Merhaba arkadaşlar. Ben kitap okumayı çok seven bir insanım. Fakat istediğim şekilde kitap bulamıyorum. İçeriği şu şekilde olsun; Hayattan ders çıkarmış tecrübe edinmiş yorgun bir insanın hayat dersleri vereceği bir kitap. Hani bazı yerler de sözlerini görüyoruz ya o şekilde sözleri olan bir kitap istiyorum. Yani hayata yön verecek şekilde. Öyle kitaplar biliyorsanız bana söyleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oğuz Atay okuyabilirsin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Peki çok beğendiğin kitabı var mı? Önereceğin?

• 2ay

Oğuz Atayın bütün kitapları iyidir. Tutunamayanlar ve tehlikeli oyunları özellikle tavsiye edebilirim. Yalniz oguz atayin anlatimi farklidir. Hayali, gerçegi ve düşünceyi iç içe gecmiş geniş bir anlatım şekliyle sunar okuyucuya. 70li yıllarda yazılmasına rağmen zamanının çok ilerisinde bir yazardır. Kitaplarını yazdığı dönemlerde kitapları okunmamış ve değeri anlaşılmamış bir yazardır. Anlaşılmamak onun en büyük trajedisidir.

• 2ay

@TeddyPicker kesinlikle. Zamanında değeri bilinmemiş bir yazar. Kitaplarında da sıklıkla bundan yakındığını duymuştum.

Erkekler Ne Diyor 5

• Robin Sharma kitapları

1|0
    0|0
    • 2ay

Peki çok beğendiğin kitabı var mı? Önereceğin?

• 2ay

Tüm kitapları hayata yön verici. Ermiş sörfçü ve ceo okumuştum

• haruki murakimi-kadınsız erkekler

0|0
    0|0
  • azra kohen fi çi pi serisini oku :))

0|0
    0|0
    • 2ay

İğrenç o seri sırf cinsellik kaynıyor

• 2ay

2 si de elimde vardı fi den başladım hoşuma gitmedi çi ye devam etmedim ikisini de arkadaşıma hediye ettim

• 2ay

tartışılır bir kitap bence çünkü sadece cinselliğe bakmamak gerekir kitabın özüne girersek bir çok hayat deneyimi yaşanmış olaylar medyada olup bitenler bunun gibi bir çok şey azra kohen seminer videosu veya röportaj dinle bence

• Ahmet Altan oku

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Nejat İşler in gercek hesap bu kitabi guzel
    bide aytuğ akdoğanın kitaplari da baya hostur dedigine yakin ama tam olarak dedigin degil aytugunkiler

0|0
    0|0
  • Schopenhauer, nietzsche, kierkegaard, sartre ve camus okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Laurent gounelle nin 4 kitabını da tavsiye ederim hepsi harikadır

0|1
    0|0
  • Bin muhteşem güneş o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...