Game of Thrones izleyen var mı?

Bikaç arkadaş önerdi bu diziyi izleyen var mı nasıl bir dizi?

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İzliyordum son sezonu izlemedim

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Ortalama insan zekasına hitap eden, herkesin anlayabileceği türden, zerre bilgi katmayan bir yapıt. Daha çok lise öğrencileri tarafından tercih ediliyor, ''moda'' diye..

1|0
    0|0
    • 2ay

izledin mi sen diziyi

• 2ay

@kupa_kizivv Bir kaç sahnesine denk geldim.. Bizim muhteşem yüzyıldan daha basit ve kötüydü..

• 2ay

dizi basit bir dizi değil izlemeden de anlayamazsin zaten benim izlediğim en iyi dizilerden bir tanesi 7. sezonu merakla bekliyorum

• game of thrones felan bilmeyiz ezel var izlersen yabanci tutkunu olmayalım

1|0
    0|0
  • İzle bence güzel dizi ama bir kaç aşırı sahnesi var

1|0
    0|0
  • hayır ben yabancı sinema sevmem ama yabancı yerler severim mesela hollanda tayland buralara gidicem zaten :D

1|0
    0|0
  • var cok guzel bır flım her sey var aska seks ıhanet kan vahset. ve benım vaz gecılmezımm yenıo sexonu sabır sızlıkla beklıyoruımmm

1|0
    0|0
  • izlemeyen var mı daha yerinde bir soru olur izlemeyen kaldımı ya daha :D

1|0
    0|0
  • İzle direk baştan sorma süprizi kaçmasın

1|0
    0|0
  • ilk iki sezon asırı cinsellik iceriyor.. sonra azaldı gibi... one gore izlersin

1|0
    0|0
  • hayır yok

1|0
    0|0
  • Aileyle izlenebilecek bir dizi değil tabi ama müthiş bence.. Farklı bir dünya farklı bir alem..

1|0
    0|0
  • evet güzel

1|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Coh hoş

0|0
    0|0
  • İzlemem öyle saçmalıkları

0|0
    1|0
  • İzlemedim = ))

0|0
    0|0
  • var güzel

0|0
    0|0
  • Güzel GOT candır :D :D

0|0
    0|0
  • güzel bir taht oyunu dizisi

0|0
    0|0
  • yabancı dizi izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç takip etmedim o diziyi. Ama arkadaşlarım çoğunlukla izliyorlardı. İzleme sebepleri erotik bir dizi olması aslında. Yoksa yüzüne bakmazlardı. Profil resmindeki sen isen, seninle dalga geçmiş arkadaşların. Cinsel içerikli +18 bir dizi haberin olsun.

0|0
    0|0
  • Sarışun kızların hepsi sevişgen, cüce deyp geçme havada karada götürüyor adam, birde bir lannister her zaman sözünü tutar...

0|0
    0|0
  • Çok fazla açık sahneleri var onun yerine spartacusu izle :D

1|0
    1|0
    • 2ay

Şaka yaptım ikiside birbirinden kötü senaryo olarak güzel ama sevişme sahneleri fazla ve aşırı derece herşey ortada oluyor. İzlediğim bütün abd filmlerinde aynı şey ile karşılaştım onlar için sıradan

• 2ay

Çünkü ingilizce olduğu için bütün dünyaya satıyor. Bu yüzden bütceleri fazla bölüm başı 5 milyon lira vermek zor gelmiyor

• 2ay

Kesinlikle öyle. Keske bazı sahneler biraz daha üstü kapalı olsa ama milletimiz onu seviyor adamlar da işini biliyor

• pek sana göre değil bacım. al takke ver külah durumlar var :)

0|0
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...