Cem Yılmaz'ın dini konuları espri malzemesi yapması doğru mu sizce?

Cem Yılmaz'ın dini konuları espri malzemesi yapması doğru mu sizce?

2008 tarihli gösterisinde izledim diyorki ''cennete gidince tatmadığınız her zevki tadacaksınız''. sonra kendi kendine gülüyor tabi aklına bel altı kötü şeyler geliyor. Ardından SORGU MELEĞİ taklidi yapıyor ''madem ki öldünüz hadi bakalım'' diyerek ellerini avuçturuyor alay eder gibi.
Sanki cennette afedersin grup olarak tecavüz edeceklermiş gibi tövbe estağfurullah

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam komik falan değil. filmleri de oyunculuğu da berbat. ben eğer bu dangalak adamdan 100 kat daha komik ve iyi oyuncu değilsem ben de bir şey bilmiyorum. Aramızda ki fark o şöhret ben değil. bunlar standap şovlarına aylarca hazırlanıyor , ben ise anlık yapıyorum. neredeyse saliselik zaman diliminde de.

0|0
    0|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir partinin, dini konuları malzeme yapıp bir milleti soyup soğana çevirmesi ve ortalığı karıştırması sorun olmuyor da bir komedyenin bu hali mi gözünüze takılıyor?

0|1
    0|0
  • okadarda geçmemiş

0|0
    0|0
  • doğru...

0|0
    0|0
  • binbir türlü değişik mealler varken siz cem yılmazın yorumuna mı takıldınız?
    keza bir insan kendisine tecavüz edilmesini istemiş olabilir bunu cennette olabileceğini düşünerek de yaşıyor olabilir. :D

0|0
    0|0
  • mizah herşeyden doğabilir kısıtlamalar yaratıcılığı öldürür

0|0
    0|0
    • 2ay

Kısıtlama olmasın diye kutsal ve hassas değerler espri malzemesi olur diyorsun yani

• 2ay

Neden olmasın herkesin kendisi bilir ben gayet komik buluyorum

• Doğru buluyorum.

0|0
    0|0
  • Bence birkez daha izle ve ne demek istediğini anla.

0|1
    1|0
    • 2ay

10 kez izledim Cem yılmaz fanboyları iş başında. Orada ne demek istediği belli gülüşünden. kendisi zaten bel altı espri uzmanı

• Senin ilgini çekmiş ki izlemişsin ve soruyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes izliyor herkesin mi ilgisini çekti? laf sokacaksan mantıklı yapmaya çalış

Kızlar Ne Diyor 5

• komik değil.

0|0
    0|0
  • Bu adamin esprisi kalmadi artik-

0|0
    0|0
  • Şaşırdılar

0|0
    0|1
  • İzlemiyorum kendisini

0|0