Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş'ın ölüm yıl dönümü.. Ne düşünüyorsunuz?

Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş'ın ölüm yıl dönümü.. Ne düşünüyorsunuz?
Bozkırın Tezenesi ve büyük ozan Neşet Ertaş'ın ahirete irtihalinin sene-i devriyesi..

Nasıl bilirdiniz?

"Özledim.." demek yerine, "Göönüm hep seni arıyor.. Neredesin sen?" demeyi öğrettiği gibi..

#Vesselam

Güncellemeler:
Göönüm hep seni arıyor..
Neredesin sen?
...

6|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Allah rahmet eylesin.
    www.habergunce.com/.../273-neset-ertas_383358.jpg
    Onun gibisi bir daha gelmez. Huzur için de uyusun.

6|1
    0|0
  • https://youtu.be/aaOdrWlLLuE
    Konserde ceketini çıkarmak için bile halktan izin isteyen gerçek bir sanatçıydı kendisi, bu kadar ince düşünceli ve saygılı bir insanmış.. Şimdi kendilerine sanatçı diyen çoğu kişi halkı küçük görmektedir. Unuttukları şey sanatçıyı bir yere getiren halktır. Halkı aşağlayan değil Neşet Ertaş gibi halka saygı duyan sanatçılar lazım bize

0|2
    0|0
  • Ah yalan dünyada, yalaan dünyada, yalandan yüzüme gülen dünyada..🎶😕 Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.

0|1
    0|0
  • Efsaneler ölmez

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin babannemin abisinin arkadaşıymış kendisi anlatmıştı çok cömert biriymiş

0|1
    0|0
  • Tüm şarkıları geçti aklımdan gereksiz tek bir harf okumamış. Günümüzde ki sanat anlayışına bak bir de sanaççı adama bak

0|1
    0|0
  • https://youtu.be/sBJD3jvCB3M

Allah rahmet eylesin..

0|1
    0|0
  • ""Ne zaman ki aşk biter o zaman yorulur insan""
    der gönül insanı...
    Allah rahmet eylesin candır.

0|1
    0|0
  • Severdim severim. Gönül dağını çok severim🚬

0|1
    0|0
  • bişey dusunmuyorum dinlememde zaten. mekanı cennet olsun

0|1
    0|0
  • Herhangi bir şey hissetmiyorum

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin çok seviyorum şarkılarını kendiside çok iyi bir insandı.

0|1
    0|0
  • Böyle adam dünyaya zor gelir nurlar içinde yatsın

0|1
    0|0
  • Şu garip halimden bilendi. Huzur içinde olsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Neşet babanın şarkılarını severdim kısa süren universite hayatımda kaldıgım yurdun bekcisi zahidem diye başlayan o uzun havayı bozlagı söylerdi her sabah
    zihnime yer etmiş bir sanatcıdır kendisi

0|1
    0|0
  • arabesk ve bu tur hüzünlü turkuler insanin hayatina yansir dinlememenizi ravsiye ederim. sonra hayatiniza huzun aci cekersiniz.

0|1
    0|0
  • Müzisyen ve söz üstadlarının ilginç bir tabirle nitelendirdiği adam. Allah C. C. yattığı yerde utandırmasın. Güzel adam..

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • huzur icinde yatsin, yeride asla doldurulmaz

0|1
    0|0
  • sanati insana turkuleri gonullere doguran durusu ve prensibi ile herkesin gonulfen sevdigi nadide guzel insan türküler sensiz biz türkülerden eksik kaldik...

0|1
    0|0
  • ne sesler geldi geçti yaa ısıklar icinde uyusun

0|1
    0|0
  • İyi bilirdim. Hakkında tek kelime kötü bir şey duymadım. Örnek alınacak bir büyüğümüzdür kendisi.

0|1
    0|0
  • Gözümüzde iki damla yaş. Nur içinde yat Neşet Ertaş!

0|1
    0|0
  • B-) ^.^ 😮

0|1
    0|0
  • Anadolu'daki Nufusları 3 milyon civarında olan Alevi Abdal Türkmen'lerinin Önemli bir sesiydi. Yeri Doldurulamayan büyük bir sanatçıdır.

https://youtu.be/EGoQKNIcu1w

0|1
    0|0
Yükleniyor...