Tesadüfe iman eden Ateistlerin son kalesi stephan hawking imana mı geldi?

0|1
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrıya gerek yok demiş.. ama tanrının bir bildigi varmış ki o tekerlekli sandelyede 2 büklüm ömrünü geçirmiş.. üzücü

3|0
    0|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Kabul etse ne olur ki :) Adam müslüman değil hala risk içinde :)

1|0
    0|0
  • Yaklaşik 7 milyar insanin beyninde bulunan 1 trilyon 100 milyar sinir hücresi ve nöronlarda ateistlere göre tesadüfen olusmuştur. Bu nasil tesadüfse anlayamadim gitti.

1|0
    0|0
  • hawking ''allah var'' diyorsa var, ''yok'' diyorsa yok mu yani? hawking'in neye inandığı beni zerre kadar ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Darısı iman edip müslüman olmasına...

1|0
    0|0
  • çoktaşeyapma

1|0
    0|0
  • Stephen Hawking Tanrının varlığını sorgulayan bir kişi (Ne var nede yok der. Bazende derki bu herşeyin tam olması gerektiği gibi olduğu bu evren nasil rasgele oluşabilir. ) bunu eminim çoğu kişi yapıyordur ve adamın dediklerini çarpıtıyorsunuz.

1|1
    0|0
  • Fizikçiyim hawking benim üstad olur 😄

1|1
    0|0
  • Bunu allahçarpmadıysa bende bisey bilmiyorum

2|0
    1|3
  • Herkesin birşeylerine hiç kimse karışamaz :/

1|0
    0|0
  • Adamın söyledikleri çarpıtıldı bu şekilde bişey söylemedi
    eğer tüm bunları yaratan bir tanrıysa evet inanırım tarzında bişey söyledi

0|0
    0|0
    • 2ay

yaw hehehe kayınçom doblo aldı

• 2ay

kuş beyinli olduğunu bu şekilde söylemende çok enteresan oldu

• 2ay

kuş bakışı sözünden kuş beynimi anlıyor olman senin pradoksun. Olsun üzülme bir gün sende bilinçli bilgili olursun çoktaşeyyapma

• Ateistlikten Agnostikliğe geçiş yapmış ortada iman gibi bir şey yok.

0|1
    0|0
  • İnşallah gelir ama siz yine de çokta şey yapmayın yani...

1|0
    0|0
  • Ya zaten bilim adamlarının inkar etmesi tamamen kibir. Bu kadar geri olamazlar yoksa.

1|0
    0|0
  • adam ölmüs gitmis , sen hala imana getirmeye calisiyosun:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah'ın varlığını Müslüman olmayan bilim adamlarının buluşlarına dayanarak açıklamaya çalışan, sonra da o adamları eleştiren ve onları kafir deyip bir kefeye atanlar , o halde İslam dini bu kadar bilime ve araştırmaya önem verip yapılan keşifleri ve buluşları bin sene önceden haber vermişse neden bir Müslüman değil de ateist ve diğerlerine borçluyuz bu teknoloiyi biz. Ateist ve deist adamların bulduğu icat ve buluşlarla burada bilim adamlarını yeriyorsunuz. Bu adamın inancına değil yaptığı işe bakın. Ben ayrıca iman diye tabir etmiş olduğunuz şey ile paylaştığınız şey arasında bir bağlantı göremedim Bugün birçok eli eteği öpülen ve saygı gören şeyhin şıhın bu dünyaya din sömürüsünden başka ne faydası oldu. Bu adam benim için onlardan kat ve kat daha değerli en azından bu dünyada ateist hristiyan müslüman demeden herkes için bilimsel araştırma yapıyor dünyayı anlamamızı sağlıyor. Birilerini yaftalamakla çölde deveye binmekle ömür tüketmiyor.

0|1
    1|0
    • 2ay

kafirler bilim ne bilmiyorken bilimin temmlerini atan müslümanları sana ve senin gibi cahillere örnek olarak atıyorum
      Ebu Musa Câbir bin Hayyan[Dipnot 1][1][2] 721 - 815 Tıp, Astronomi, Fizik, Kimya, Coğrafya
      Abdülhamid İbn Türk ? - 830 Matematik
      Sind bin Ali ? - 864 Astronomi
      Abdulmelik el-Esmaî 740 - 828 Zooloji
      Yakub bin Tarık? Astronomi, Matematik
      Halil ibn Ahmed el-Ferahidi[3] 718 - 786 Filoloji
      İbrahim el-Fezari ? - 777 Matematik, Astronomi
      Muhammed bin İbrahim el-Fezari ? - 796 Matematik, Astronomi
      Ahmed en-Nihâvendî ? - ? Astronomi
      İbn Sa'd 777 - 845 Tarih
      Sehl bin Bişr 786 - 845 Astronomi, Matematik
      Ziryab 789 - 857 Müzik, Coğrafya, Astronomi
      Hacac bin Yusuf bin Matar 786 - 833 Matematik
      El Fadl ibn Naubaht

• 2ay

işte bunların hepsi temelleri atan insanlardır. Senin kibrin Allahsızlığın gözlerini kör etmiş ben sana motoru bunlar buldu diyorum sen bana mercedesi kafirler yaptı diyosun o motor olmasa mercedesin ne anlamı kalır. Evrenin genişlemesi big bang v. s hepsi kuranda yüz yıllar öncesinde yazardı ve Allah o ayette bunda bilen bir kavim için öğüt vardır der. Her neyse abdulselam var müslüman fizikçi yeni nobel aldı nobel ödülünde kurandan ayet okudu abduulselam fizikde önemli yere sahiptir. Ayrıca her şeyi geçtim o kafirler Allahın evrene koyduğu sınırları kanunları keşfederek Allaha kafa tuttuğunu zanneden kibirli beyinsiz mahlukatlardır sende öyle tabi

• 2ay

kendini kandıran sensin, kibrinden göremiyor tutuşmuşsn sırf bu yüzden hayatında herşey tepetaklak boka sarmış eee ne yaparsan kendine demişler daha da sürüneceksin ama kork ahiretten senin yerin sekar senni gibi cahil sekarı nereden bilecek

• Allah yoksa bunu kim çarptı

1|0
    1|3
  • adam ateist değilim demedi objektif bir yaklaşımda bulundu.. gerçi bu cümle onu agnostik yapar ama imana gelmekle zerre alakalı bir durum yok

0|0
    0|0
  • İmana mı gelmiş? Bunu mu anladın?

0|0
    1|0
  • Ulan qıeğıqğqıqğqhaıqüqnsiıeşfldşsldjsğkwğwjağwoüanağsjs adamın dediklerini çarpıtmayın ya xD

0|0
    0|0
  • Bize ne kime ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...