Bu Aleyna Tilki nasıl 16 yaşında abi ya aşık oldum kıza :D sizcede çok tatlı değilmi?

O sese çıktıgında cingeneye bak demiştim. Lan bildiğin güzellik tanrıçası bu nedir abi ya :)

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• Yaşıtlarına göre oldukça farklı ve farklı olmak her zaman güzeldir ama benim karşı çıktığım şey daha 16 yaşında bir kızın bedeni üzerinden para kazanılması bu da kızın suçu değil yapımcıların suçu klip hiç hoşuma gitmedi bir çok kişi kız için izliyor hoş değil

0|0
    0|0
    • 2ay

bence cok abartıyorlar bu yaş mevzularını. kız 17 yaşında ben vucudu için izlemiyoırum ama gayet başarılı bunu apaçık gösteriyor.

• 2ay

:) teşekkürler yorumun için

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 9

• Bırakın meşhur oldum sansın zavallı.

1|1
    0|0
  • değil = ))

1|1
    0|0
  • Güzellik Tanrıçası?
    Açıkçası bu tanımı bu kız için kullanmak saçma. Tamam, iyi hoş ama o kadar da büyütülmemeli...

1|0
    0|0
    • 2ay

meselesi zevkler ve renkler :D biraz abarttım dogru. D

• 2ay

Abisi?
      Hayırdır, nedir bu yavşama ve laubalilik? Kırk yıllık dost muyuz?

• 2ay

Hata bende, kardeşi yaşındaki kıza aşık olup heveslenen ergenliğini hala faal yaşayan birine laf anlatmaya çalışıyorum.
      Tebrikler, bir adet yepyeni engel kazandınız!

• Kendini göstermek amacı orasını burasını açıp sesini geriye etip herkesi fiziğine hayran bırakmak daha 16 yaşında valla çok yazık mk

0|0
    0|0
    • 2ay

SEN NERESİne bakıyorsun bilmiyorum ama ben orasına burasına bakmıyorum. :D kişilik meselesi aga

• 2ay

orasına burasına bakmayıp güzelliğini nasıl farkettin bilader?

• 2ay

yüzü güzel 17 yaşında hareketleri yaşıtları gibi durmuyor on ukastettim. Polemiğe girmeyin keyfinize bakın kardeş. İnsanın canını sıkmayın

• Soyadı gibi de kurnaz mı acaba..:)

0|0
    0|0
  • nesi güzel bunun? Hatta oldukça çirkin. 7 yaş senden küçük bir insana nasıl aşık oluyorsun reşit bile değil.

1|0
    0|0
    • 2ay

sanane kardeş gönül benim ister aşık olurum ister birşey olurum. Sana giren cıkan ne verse nefessiz mikersin gelmiş burda şekil yapıyorsun mk.

• 2ay

yaşının 14 falan mı bu ne ergen ergen

• 2ay

adamın canını sıkmayın kardeş o zaman kız güzel dedik. Kızı miktik sanki a q. Boş boş yorumlar falan

• Aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • Bu kızın yaşı kadar Konyalı olmasına da şaşırdım 😂😂

1|0
    0|0
  • Fazla abartmışsın ama harbiden çok seksi ve çekici ayrıca vücududa hiç 16 yaşında gibi durmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...