Osmanlıyı anlatan kıtap onerılerı alabılırmıyım?

Bız osmanlıyız yavuz bahadıroglunu okudum o tarz kıtaplar ıstıyorum kendı tarıhını karalayan ıftıra atan kıtaplar degıl

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cumhuriyeti oku daha faydasını görürsün

2|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet kardeş katlini vacip sayan bir zihniyet ya da bir sarayda 120 beşik sallayan zihniyet. ya da işler zora girince kaçan bir padişah. Bunların hepsi iftira mı? Ya bir git işine. Osmanlı kudretli bir imparatorluktu evet ama yaptığı yanlışlar doğrulardan fazla olduğu için çöktü. Ve bunuda iftira atan kitaplardan değil bizzat araştırarak gördüm. Sende çok hayal kurma.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Necip Fazıl'ın Son Devrin Din Mazlumları adlı eserini oku, Osmanlı ile alakalı değil ama çok şey öğretecektir

0|0
    0|0
  • Yavuz bahadıroğlu iyi bir insan ama çok palavracı. Tarihçiden çok masalcı gibi. Ama en azından necip fazıl ve kadri mısırlıoğlu gibi şarlatan değil.

0|0
    0|0
  • Vehbi vakkasoğlunun Osmanlı insanı ve bu vatanı terk edenler kitabı çok güzel

0|0
    0|0
  • Adam kendi çocuğunu kardeşini akrabalarını öldürmüş bunu yazınca tarihini kötülemiş mi oluyor?

0|0
    0|0
    • 2ay

O zamanın sartlarını anlamayan bır zıhnıyete ne demelı? Savas sırasında kendı kardesı padısahı oldurmek ıcın gelınce savastan cekılmek zorunda kalıp agır zaıyatlar vermesı sonucunda ne yapsın kardesını bıraksa tekrar dıs guclerle bır olup tekrar saldıracak ya omur boyu hapse atacak ya devletın selahı ıcın kardesını oldurecek. Ac bı tarıh oku cahıl.

• İskender palayı okuma da

0|0
    0|0
  • ilber ortaylının kileri oku yeter ya da halil inalcık

0|0
    0|0
  • Halil inancık hocanın kitapları. Bunları okusan yeterde artar bile

0|0
    0|0
  • tasavvuf temelli kitaplar okumalısın osmanlıyı ancak bu şekilde iyi anlabilirsin

0|0
    0|0
  • Osmanlı için bilmem de hüseyin nihal atsızın Kürşad adlı kitabını oku çok güzel bir kitap...

0|0
    0|0
  • Osmanli tarihi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...