Simyacı romanını okuyan var mı?

Sormak istediklerim var. Kitaba Simyacı adı verilmesi ne kadar mantıklı? Kişisel Menkıbe olsa daha iyi olurmuş. Kitap kişisel gelişim üzerine kurgulanmış, olaylar çok basit adam hazineye gitmek için yıllar geçiriyor ama geri dönme hayali 2 saniye. Bu kadar basit mi olacaktı sonu ya?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ''Simyacı'' kelimesine neden sözlük manasını yükledin ki? O sadece bir metafor. Bazen tüm yolları başa dönmek için kat ederiz. Hayatın kendisi de öyle değil mı zaten?

0|0
    0|0
    • 2ay

Kitaba güzel diyemiyorum. İyi diyebilirim ancak. Basit, genelde herkesin bildiği şeyleri anlatan, biraz doğaüstü kurgu yani gerçeklikten uzak, kitap adı ile konu işleyişinin uyumsuz oluşu kitap hakkında olumsuz fikre sevk etti beni. Bu benim görüşüm ve nice kitap okudum, çok çok daha güzel kitap sayabilirim. Özetle; fibal beni hayal kırıklığına uğrattı.

• 2ay

Beni ise en çok etkileyen kısmı finali oldu. En sevdiğim kitap.

• 2ay

:D neyse

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzeldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yıllar önce baslamis ama bırakmistim. Tekrar okurum diyordum su an sonunu ogrendim gibi oldu 😂 güzel kitap miydi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Sarıyo, akıcı falan ama geçişler kalitesiz her şey bir anda basitçe oluyo ve sonu çok saçma. O kadar zorlukla hazineye ulaşan karakterin geri dönme hayali basit olmamalı idi. Ben zayıf buldum ve önermem bu kitabı kimseye.

• ben okudum...
    cok güzel ve derin kitap

0|0
    0|0
    • 2ay

Senin görüşün ben nice güzel kitap önerebilirim sana.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...