Ateizmin büyük mantıksızlığını açıklıyorum cevap verebilecek var mı?

Ateizmin büyük mantıksızlığını açıklıyorum cevap verebilecek var mı?Ateizm diyor ki her şey evrim ve tesadüf. Şimdi baktığımız zaman dünyadaki ilk canlı nasıl oluştu? Oraya oksijen su ve güneş ışığı tesadüfen verildi sonra ilk tek hücreli canlı yaşam formu kendi kendine "merhaba millet diyerek" oluştu ve üstte gördünüz canlı formlarına tesadüfler içerisinde gitti öyle mi? Ateistler diyorki yaşam su da başladı eğer öyleyse küçük bir su tek hücrelisi nasıl böyle evrimleşebildi? Bir bakteri boyutunda tek hücreli nasıl tesadüfen muhabbet kuşuna dönüşür?

Güncellemeler:
2ay Birde ara yaşam formlarının hepsinin kemikleri nerede? 4000 yıl önce dinozor iskeleti buluyor denizden karaya geçenlerin iskeleti yok

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Varya herşey şansa diyorlar ya. Günün birinde bir köye bir ateis geliyor ve insanları dinden çıkartmaya çalışıyor dedikleri karşısında kimse bir şey diyemiyor ne deselr bir şey diyor. Bir alim var köyde ( adını unuttum ama ünlü bir dini alim.) . Köylüler diyor bu anca bunun hakkından gelir diyorlar alime gidiyorlar alim tamam yarın falan saatde köy meydanında bekleyin diyor köylüler seviniyir gidiyor ateist adama durumu söylüyorlar oda tamam diyor. Buluşma günü saati geliyor alim yok ortada aradan 1-2-3-4-5 saat geçiyor alim yok sonunda alim geliyor diyorlar nerdeydin. Alimde diyor dereden geçip gleecekdim köprü yıkıldı. Bende kenardaki ağaçlara ağaçlar tekne olun beni karşıya geçirin diyor ağaçlarda tekne oldu bnde gecdim geldim anca diyor. Atış adam bunu duyunca diyor ki karşıma çıkarsınız kişi bunu anca bu bir delidir. Ağaç hiç tekne ölümü tek başına diyor. Bunun ustune alimde ibretlik cevabını verir : "ey kâfir bu dünya ve evrenin sansa var olduğuna inaniyorsunda ağacın tekne oldungunami inanmıyorsun. " Der ve ateis ya musluman oluyordu ya da köyü terkedip gidiyordu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabi herkes mal bir sen akıllısın 😂😂
    Şöyle düşün bizde tek hücreden oluşuyoruz. Sonra bu hücreler mitozla çoğalıyor ve kimi kas kimi kemik dokuyu oluşturuyor. Ama mitozla tüm hücreler aynıdır, bu farklılık nasıl oluyor? İşte tek hücreli böyle kuşa dönüştü.
    Ateizmi savunmuyorum ama sağlam kanıtlarla gelin milleti kendinize güldürmeyin yan😂

0|2
    2|0
    • 2ay

Kendi kendine akıllanıp gelişebilen bir bakteri türü var mı? 2000 yıldır tarihte her şey kayıt altına alınıyor

Erkekler Ne Diyor 20

• deistleri daha mantıklı görürüm ateistler sadece ilk madde ve ilk varoluş konusunda materyalist olmalarini bir kenara birakip hiclikten gelindiğini soylerler halbuki deistler bunu direk kabul edip hiclik ve varoluş arasinda bir paradoksun olduğunu incelerler... mantik acisindan bu daha makul

0|0
    0|0
  • sizin dediğinizden daha mantıklı. siz sadece inanıyorsunuz ispatınız yok. bırakın kim neye inanıyorsa inansın

0|0
    0|0
  • tabi sizler tek hücreli canlıların bir araya gelebildiğini bilmediğiniz için bu acayip geliyor ama dünyada neler neler oluyor bir bilsen

1|0
    0|0
  • Bunun ateizmle bir ilgisi yoktur ki; sorduğ6nuz soruların yanıtlarını bilim arar. Dinler ya da din görüşleri değil ki; ateizm de bir din görüşüdür.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bilim gözlemleyemediği bir şey hakkında nasıl emin konuşabiliyor onuda anlamıyorum

• 2ay

Aslında böyle bir şey yapmıyorlar. Ellerüne geçen her araltırma imkanını yürütüyorlar. Dinlerdeki mitleri de gözlemleyemiyor ama inanıyoruz. Kaldı ki; bilim salt "dediğim dedik" değildir, tüm teorilerini desteklemek yerine yıkmak için yapar araştırmalarını, zira bilim yıka yıka ilerler.

• https://www.youtube.com/watch?v=8r-e2NDSTuE atayizlarin terini alacak after stress.

0|0
    0|0
  • Onu bunu bırakta bugün bilime göre hiçbir madde yoktan var olamazkrn bigbang öncesi toz bulutu kütlesinin yoktan var olduğuna inanıyorlar. Ateizmde burda bilim bilimle çelişiyor

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • bu çıkmaz sokak , girmeyelim , Allah peygamberimize sen zorlama sadece tebliğ et derken bize ne oluyor. tebliğ edildi isteyen istediğine inanır.

0|0
    0|0
  • Ateist değilim ama 😆 Ateist birine bence böyle şeyler sorma çooook mantıksızdı bea😀

1|1
    0|0
  • boşver hacı. bir insan bişeye tam olarak ikna olmuşsa hiçbir şekilde inandıramazsın onu

0|0
    0|0
  • Ahahahahha canım Ateizm diyor ki dediğin hiç bir şeyi Ateizm demiyor

1|0
    0|0
  • tamam kardes ateizmi cokerttin bravo bidaha cokertme olur mu.

0|0
    1|0
  • Arkadaşım bak ben müslüman teistim ama bu sorular çok komik. Teistlerin oldukça fazla güçlü argümanları var literatürde onları araştır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Müslümansan zaten teist oluyorsun. Terimleri tam öğren onları araştır bir önce

• Tam olarak bu sekilde olmasa da bende komik buluyorum

0|0
    0|0
  • Git biraz araştır. Cahil cahil sorular soracağına.

0|0
    1|0
    • 2ay

Cevap veremeyip araştır deyip geçmek en kolayı

• 2ay

Yahu şimdi sana sanal parçacığı anlatsam o beynin ne kadar algılayacak arkadaşım. Anlatması problem değil senin gibi insanların anlayabilmesi problem;)

• Kızım senin sordugun soruları sen bulmadın bunlar evrim teorisinin basından beri var karanı yorma :D Bunların bilinmemekle beraber olabiliritesi yüksek cevapları var ama ne evrim nede baskası.. hiçbiri kanıtlanamaz.

0|0
    0|0
  • bende mühim bir soru zannetim. fuzili bir cahil mevzusu

2|0
    0|0
  • Git bir çölü n ortasına havuz yap 1 hafta sonra gel orada bir kurbağa göreceksin

0|0
    0|0
  • İlahi ateistler siz adamı dinden çıkarırsınız :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ilk cumleyi okudum ve gerisini okumaya zahmet bile etmedim. Lutfen mantikli kaynaklardan ateizm evrim hakkinda ne der ogrenin. Güldurmeyin milleti kendinize. ( ama kuslar tatliymis )

0|0
    0|0
  • İnanmak istemeyen hep bir bahane bulur. Allah hidayet versin.

2|2
    0|0
  • Okumadım bile adsada

0|0
    0|0
  • evrim var ama yaratıcıda var

0|0
    0|0
  • Kafamı karıştırdın. s

0|0
    0|0
  • Aynen ya keli bir akıllu sensin

0|0
    0|0
  • Evrim teorisinin çok farklı çeşitleri var canım biraz araştırsaydın keşke

0|0
    0|0
  • Ben de bir bok diyeceksin zannettim. Bu arada ara yaşam formlarının hepsi mevcut. Su an senin ağzındaki 20lik dişler, kuyruk kemigimiz bile atalarimizdan kalma. Sen neyin kurgusunu yapıyorsun kafanda

1|0
    0|1
    • 2ay

Ayrıca kuş fotoğrafı koymussun. Konu ile alakalı olsun, arkeopterisk. Yani kuşların surungenlerden geldiğinin en büyük kanıtı. Yani senin o "yok" dediğin ara form a sadece bir örnek.

Yükleniyor...