Yarın gitar kursuna başlıyorum tavsiyelerrr?

arkadaşlar çocukluktan bu yna gitar çalmak hayalimdi ancak öğrenmeye yeni fırsatım oldu yarın kursa başlıyorum tavsiyeleriniz nelerdir?
daha iyi daha çabuk öğrenebilmek için neler yapmalıyım?
teşekkürler :)

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi arkadaşım. Daha önce hiç çalmadıysan parmaklarını yavaş yavaş alıştır ve parmak egzersizini planlı ve sürekli çalış parmaklarına işkence etme çok. İlk başlarda sesler bozuk çıkar filan takma hiç sürekli sürekli çalış inan güzel birşeyler çıkıyor ortaya ve pes etme :). Ben çok ettim ama yeniden başladım. Bende bu sene başlayacaktım ama ygs var malum. Evde artık parmak egzersizleri filan yapıyorum ve bir kanal var ordan öğrenmeye çalışıyorum. Neyse dediğim gibi enstrümanını sev ve kendini gitar çalarken hayal et sürekli istediğin şekilde. Kolay gelsin şimdiden.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hiç bırakma en kısa zamanda geliştir ve hemen olmaz ben de gitarı çok kolay sanıyodum ama o parmaklar alışmadan tellere oturtamazsın o yüzden ilk denemelerde umutsuzluğa kapılma

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• kurstan 4 akor dışında bir bok öğrenemezsin. Caddelerde Rüzgar, Hatırla Sevgili falan çalmak istersen olur. Zaten onları gösteriyorlar. Eve gelince açacan bilgisayarı zaman ayıracaksın başka türlü olmuyor. Gitar işi yetenekten çok zaman ayırmadır. Bilmiyorum bilirmisin Yngwie Malmstein var Heavy Metal camiasında. Herif 13,14 saat gitar çalıyormuş öğrenirken.

1|0
    0|0
    • önce onlar notaları öğretsinler gerisi bende zaten

• herkes öyle diyor. Umarım dediğin gibi olur. Olmazsa zaten birşey öğrenemezsin.

• git bakalım semtimizin kızı :D

0|0
    0|0
    • görürsem söylerim çakma Şirinevlerli :)

• kızım ben sizin orada oturuyorum :D 42 evler de bana ayak yapma :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...