Gezi parkı olayı sizce abartıldı mı ?

gezi parkı olayı sizce abartıldı mı ? yoksa bu tepkıler dogal mı sizin düşüncenız nedr?

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• link

Bu olay agac kesimi ile iligili degil. Ama tabi orada basta cevre dostlari olan insanlar vardi ve hic taskinlik yapmadilar, demokratik hakklarini kullandilar. Buna kimse karsi olamaz ve degildirler! Ama burada cok büyük bir oyun oynaniyor. Hükümete saldiranlara soruyorum. Bu Hükümet (AKP) gelmeden önce ne kadar kazaniyordunuz? Hayat standartlariniz nasildi? Kime yasak koydu bu hükümet. IMF Borcu silindi, hangi hükümet bunu yapabildi? O yürüse katilan sözde sanatcilar, ne kadar nankör insanlar. Gericilikle hitap ettikleri insanlar Ekonomi krizini acmis, IMF borcunu silmis, Dis ülkelerde istedikleri gibi konusabiliyorlar, Türkiyedeki ulasim olsun, fabrikalar olsun kim yapti bunlari. KIme yasak koydular, kimin demokratik haklarini ellerinden aldilar? kilik kiyafetten dolayi yürüs yapan insanlari, okumak isteyen insanlari , kim cobladi, kim yasakladi? Kim sürekli kendi vatananini, kendi devletini , hükümeti avrupada sikayet ediyor, vatana ihanet ediyor, sorunlar bir ailede ailenin icerisinde hal olur, Vatanda aile gibidir.

Burada bucu mucuyu birakalim, kim doguru kim doguru degil, kim vatana hissmet ediyor, kim etmiyor. Bunu görelim, ister AKP olsun ister CHP,MHP... hangi parti olursa olsun bu vatan hepimizin, demokratik bir ülkede secilmis bir basbakana, bakanlara kimin saldirmaya hakki var? ister o basbakan chpli , mhp, akpli olsun, Basbakan 72 milion insani temsil eder. LÜTFEN OYUNA GELMIYELIM.

Türkiyenin ilerlemisini istemeyen ülkler var, bunu ama maalesef bazi sanatcilar, önemli insanlar (aydinlar) göremiyorlar? Yaziklar olsun diyorum.

BU VIDEOYA BIR BAKIN VE GEZI PARKIN OLAYI NE OLDUGUNU GÖRÜN. link

Herkes kendi kararini vermesi gerekir. Burada kimseye siz kötüsünz onlar iyi demiyorum. Vatana kim faydaliysa onu destekliyelim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• abartılmakla kalmayıp ke-malın provakasyonuna dönüştü

6|4
    3|2
  • tepkileri yetersiz bile buluyorum.artarak devam etmeli.

4|1
    3|2
  • gezi parkı için mahkemece verilmiş karar var zaten durdurma kararı.ordakilerde laf olsun torba dolsun belki fırsaat bu fırsattır diye anırıyor işte yazık

3|2
    4|2
  • Doğalı bırak, geç bile kalındı ama sonunda bir ışık gördük çok şükür.

3|2
    3|1
  • Bu siteden soğudum o park yüzünden

4|2
    3|2
  • Olayin icindekiler bile bizim ks ahalisi kadar abartmamistir

4|2
    3|2
  • Hazımsızlık hepsi bu.

2|1
    2|3
  • Zaten amac orda ki siddeti protesto etmekti ama Bi Arap bahari yakalayabilir miyiz dediler tutmadi..

Ve goruyorum ki ozgurlukcu diye gecinen su insanlar en cok onlar yaftaliyor insani en cok onlar damgaliyor.. Alttaki velet mesela kostebekler sizi imamin ordularinda saf tutarsiniz felan demis..Biz imamin ordusuysak madem siz de seytanin ordususunuz diyesi geliyor sirf boyle saklabanalar yuzunden.. Asla muvaffak olamayacaksiniz bir kesimi otekilestirdikce, kaybetmeye mahkumsunuz ve bu boyle devam edecek bu tutumunuzu degistirmedikce..

0|0
    1|0
  • Atıp tutanlar buyursaydı karşı görüş olarak gezi parkına!

Nedir bu klavye delikanlılığı?

İmamın ordularının yanında saf tutardınız, köstebekler sizi...

0|0
    0|1
  • Olay gezi değil ağaç değil milletin canına tak etmesidir halen bunu kavrayamamiş zihniyetleri görmek üzücü

3|1
    4|6
    • ne canımıza tak etmiş ki biz görmedik...bi anlat sana

• Sen koyun gibi yaşantına geri dön kafan basmaz

• vayyy ulu manituuu görmüş gerçekleriiiiii... demokrasiyi sindire sindire sindereceksiniz..hay sizin zihniyetinizi...

• Bu gezi olayını çok abarttılar.Aramızda bir fark kaldı, o farkla çok güzel oldu.

2|1
    3|1
  • kimse konunun on üç tane ağaçtan ibaret olduğunu söylemiyor zaten. ekonomik temelleri olan ve polisin - hükümetin halkın tahammülsüzlüğüyle iyice gerilen ve politik ayrımlara takılmadan herkesin aynı fikri benimsediği bir eylem

0|0
    0|0
  • hemde çok devlet yapacagını yapar

0|0
    0|0
  • bence eylemciler cok abarttı

0|0
    0|0
  • Kusura bakmasınlar ama ben oradaki kimsenin ağaçlar kesilmesin derdinde olduğunu düşünmüyorum. Bu tamamen bir siyasi provokasyondan başka birşey değil. Zaten bahsi geçen yer ile ilgili mahkemenin bir durdurma kararı mevcut. Muhalefet partileri ve ülkenin ilerlemesini istemeyen güçlerin oyunundan başka bir şey değil.

Söz de çevrecilik adı altında yapılan bu eylemler de etrafa verilen zararın haddi hesabı yok. Ez kaza Bursadaki eylemler sırasında heykel civarındaydım. Eylemcilerin gerek söylemlerinin gezi parkıyla ilgisinin olmayışı gerek hükümete hakaret etmekten başka bir söyleme yer olmaması gerekse eylem sırasında yerlere attıkları pet şişeler ve bira şişeleriyle olsun ambulansların beyfendilerin yüzünden yön değiştirmek zorunda olmalarıyla olsun kamu ve özel mala zarar vermekten başka bir şey göremedim. Benim de yanımda Ak partiye'ye oy vermemiş ve aşırı derece sevmeyen bir arkadaşım olmasına rağmen aynen ifadesi şu dur ki bunların yaptığı insanlık değil sırf ülkeye zarar vermekten başka bir şey değil.

En üzüldüğüm şey ise 15 yaşındaki çocukların bile eylemde maşa olarak kullanılması.

Bugün başbakana sorulan bir soruda medyanın da olaya ne kadar dar baktığını gördüm ki içler acısı bir durum. Sorduğu soruyu destekler bir tane cevao vermedi başbakanın cevabına çok yazık. Ki ülkemizde basın özgürlüğü, ifade özgürlüğü yokmuş. Mitingler'den bir iki cümle aktarayım "Kusura bakma tayyip ampule benziyorsun" gibi bir söylemin taksim gezi parkında ağaçların kesilmesine nasıl bir tepki olmasını bekliyorsunuz.

Adam gibi miting yapıp yollarına gitseler amenna başım üstünde yerleri var ben de destek vereyim. Gezi parkı kimsenin umrumda değil mesele sandıkta düşüremedikleri askeri darbe yapamadıkları AKP hükümetini baskı ve korku ortamı oluşturmaya çalışarak (bayatlamış numaralarla) yıkmaya çalışıyorlar. Bununla başarı elde edemeyeceklerini bildikleri halde denemekten vazgeçmiyorlar.

Kamu malına zarar verenlere hakkımı helal etmiyorum. Orada zarar gören şeyler bizim cebimizden çıkıyor. Ondan sonra vergi yükümüz artıyor. Sonra çıkıp dünyanın en pahalı benzinini biz kullanıyoruz demeyi de biliyorlar.

Orada yakılan sivil araçları benim de olabilirdi. Bu nasıl bir hak aramadır bu nasıl bir körlüktür ki şuursuzca hareket edebiliyorlar.

1|0
    0|0
  • ağaçlar kesilmesinden hükümet istifaya giden bir olay ne kadar samimi olabilirki ? işin içinde farklı hesaplar var bir iki aya kalmaz çıkar kokusu ozamanda provakatörlere kanıp peşlerinden helak olanlar çok yanarlarda neyse.

1|0
    0|0
  • Fuhuş Yuvasıydı En İyisini Yaptı Tay-Yeap.

4|4
    7|5
    • Gerçekten mi? Biraz daha açık konuşabilir misin? İşin iç yüzünü öğrenmek isterim...

• aynen öyle...akşam oradan geçebilecek erkek aranıyor...bırak bayanı :))

• abartmak ne kelime...

1|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 14

• birikenlerin patlaması bu, adamlar ne isterse yapıyorlar, 3 kişi sesini çıkardı mı hemen tepesine biniyorlar, hala topçular kışlası yapılacak diyor, sonrada sorun yeşilse danıskasını yaparız dedi demin ya, kadıköyde bulunan beşiktaş iskelesini hilton sattı, sadece otel kullanacakmış, onun için ses çıkarıldığında da ya bir iskele için mi deriz, bir gün gelir evine girmiş yatağını bile elinden alır işte ozaman gaflet uykusundan uyanırsınız

2|2
    2|2
    • Beşiktaşta bulunan Kedıköy iskelesi değil miydi o yaa :) Yoksa Kediköydeki iskele de mi satıldı ?

• Gezi parkı olayın patlama noktası.

Bu millet damlaya damlaya bir deniz biriktirdi içinde.

Abartıyor muyuz?Hayır.

4|1
    3|4
    • Abartıyorsunuz. Neyin patlaması? Chp ve yandaşlarının dışında patlayan yok.

• chpli değilim ve etrafımdaki kişilerde değil yandaşları hiç değil.

• tayyip paşa çıkıp sağduyulu davranalım, sizin sesinizi dinledik ve yargı da iptal etti zaten polis çekilecek; siz de sakince dağılın dese, milletin üzerine gaz bombası yağdırmasalar abartılmazdı.

1|1
    1|4
  • Bardağı taşıran son damla oldu sadece.

4|1
    5|3
  • abartıldı,ama polisler de abarttı

3|3
    2|1
  • doğal tabiki gerçeğin daha nesini abartalm?

0|0
    0|0
  • Abartilmadi daha oncedende birikmiş bir suru şey var boyle bir şey yasanmasi gerekiyordu simdi görsünler türk halkini küçük görmek neymis

0|1
    2|3
  • olay gezi parkı değil hala anlayamadın heralde bu başlık altında halkın hükümete isyanı

2|1
    2|4
    • Diğer %51'i nereye koyacağız? Onlar halk değil mi?

• Gezi Parkına kadar gelene kadar neler yaşattı bu Tayyip bu ülkeye bu olay sadece son damla oldu ..

2|1
    3|4
  • geç bile kalındı böyle bir ayaklanma için. abartı değil olması gereken.

1|2
    6|4
  • polis cok abarttı

0|2
    1|1
  • abartıldı..

0|0
    1|0
  • hea abartıldı

0|0
    0|3
  • Artık bardağı taşıran son damla oldu.