Yabancı dili (ingilizce) nasıl öğrenebilirim? Değişik metotlar deneyip öğrenen varsa yardım edebilir mi?

Çok kötü olmayan temelini bildiğim bir yabancı dil seviyem var. Ama nasıl çok iyi yaparım. Yani akıcı konuşmaktan bahsediyorum. Daha önce yabancı dilini geliştiren varsa banada yardımcı olabilir mi?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben dizilerle başladım sonra hikaye kitaplarını alıp sözlük yardımıyla çevirdim kelime ezberi için kutular var seviye seviye onları kullandım sonra hellotalk diye bir uygulama vardı ordan yabancı uyruklu kişilerle konuşmaya başladım öyle öyle geliştirdim 😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaz aylarında otellere giderdim. Turistlere sohbet etmeye calis utaniyorsan iç 2 ayda konusursan ingilizceyi ama yanında telefon olsun traslate é ihtiyacın olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İngilizce kolay düzey kitaplar al çevirerek oku, yabancı dizi film şzle altyazılı-hem okumaya hem dinlemeye özen göster-kendine yabancı bir arkadaş edin dilini onunla konuşturarak geliştirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Hıkaye kıtapları okuyabılırsın sevıye sevıye ılerlıyor onlar zaten bılmedıgın kelımelere sozlukten bakıp not alabılırsın. Bbc nın 6 mınutes dıye bır programı var dınlemenı gelıstırebılırsın, dınledıgın metne de erısebılıyorsun ayrıca. Daha sonradan o dılde haber ızleyıp gazete okumayı denemenı onerebılırım.

0|0
    0|0
  • Valla burada olmuyor o is. Para biriktir ayır en az 6 ayını çık yurtdışına. Mecbur kalınca öğreniyor insan ancak.

0|0
    0|0
  • imkanın varsa bı ıkı yabancı arkadaş edın aşırı faydası oluyo

0|0
    0|0
  • En iysin yurtdışında

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• temelin varsa meet me takıl asyalılarla pratik yap
    şahsen ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • bizim burada kurs var 3 ayda akıcı şekilde aksanlı öğretiyor para iade garantili kurs

0|0
    0|0
  • yurt dışı şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...