Bu resim size neyi anlatiyor ,herkes ne anladıysa paylaşsın bakalım neler çıkıcak

link

haydin bakalım neler görüyosunuz ilk bakışta

0|0
25|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• ıkısının elındekıler farklı erkegın elınde eskı sevgılısının dugun davetıyesı var ona bakıyor kızın elındede erkegın eskı sevgılısının damatla cekılmıs resım var ılk resımde damadın resmı var bakıyor duygulanıyor ıkıncı resımdede ıhanetın resmı var gorunce yıkılıyor baslıyor sıddetlı bır aglamaya :))))))))

1|0
    0|0
  • Kadın girdiği duygu fırtınasında kendinden geçerken erkek nasıl bu noktaya olayın geldiğini anlamaya çalışıyor fakat anlayamıyor.

1|1
    0|0
  • Gelin ve damat birbirlerine not yazmışlar ve düğünden sonra balayında birbirlerine yapacakları şeyleri söylemişler :)

2|1
    0|0
  • şıllık karı nafaka ve tazminat davası açmış karar olarak istediği çıkmayınca zırlamaya başlamış..erkekte vay a.q gtü kurtardık duruşu var bir şaşkınlıkla bakıyor mektup veya ne skim şeyse...

2|2
    0|0
  • kadınların daha duygusal oldugunu anlatıyor erkegıde kadının duyguları degıstıgınde terk edecegını anlatıyor :)))

1|1
    0|0
  • kadının duygusallığıyla erkeğin duygusuzluğunu görüyorum. ama genelleme yapılamaz. bunu da söylemeden geçemeyeceğim.

1|0
    0|0
  • Erkek edebiyatını konuşturmuş,kadında sanırım balayında götüreceklerinin listesini yazmış erkekde umursamıyor doğal olarak.

2|0
    0|0
  • Kadın =Düğüne gelemeyem çok sevdiği bir yakının gönderdiği mesajı okuyup duygulanıyor :D

Ekek =Ulan bu Davetiye dünyanın parasını verdim 2-3 saat sonra çöp way beee :D

1|0
    0|0
    • güzel yaklaşım:)

benim içinde şu

biz saf hemen ağla sızla siz erkekler direk odun hiç şekil bile bozmayın:D

• evet ayrılık mesajı gibi geldi sana dimi :D

• aynen ama enteresan taraf desek öyle,bunlara bir oyun gibi başkalarından olma gibi anca oluyo:)

• 1-mangoda %50 indirim varmış.

2 ve 3- şaka lan şaka. :)

3|2
    0|1
  • anlatılmak istenen ayrılık mektubuna erkek ve kadının tepkisi olsa gerek :)

ama erkeklere büyük haksızlık yapıldığı kanaatindeyim :)

1|0
    0|0
    • banada ayrılık mektubu gibi geldi ama ikisine aynı anda :)

• erkek bilimsel makale okuyo gibi bakıyo :D gelinlik ve damatlık var düğün davetiyesi de olabilir ellerindeki :D

• kız regl olmuş

2|0
    0|0
  • aykut kocamanın düğünü :D

1|1
    0|0
  • Kızların ağlamaya meyilli olduğu olabilir :)

1|0
    0|0
  • Erkeğe helal olsun. Bu devirde hak ediyorlar kadınlar resmen.

1|0
    0|0
  • kızlar ağlar :D erkeklere normal gelir böyle şeyler :D

1|0
    0|0
  • kadın duygularını her aşamada elinde olmayarak belli ederken erkek sakin her zamanki gibi bişey olmamış gibi ve bence erkeğin duruşu doğru

1|0
    0|0
  • Bu resim kornettonun bedavasınıda artık kendisinin yiyeceğini anlatıyor...

1|0
    0|0
  • metanetini koruyan, soğukkanlı erkeklere odun denmesi şahsen beni üzdü:::::::((

1|0
    0|0
  • erkekler odundur duygusallık nedir bilmezler gibi bişey mi ? :D

1|0
    0|0
  • erkeğin jeton kare galiba :D

1|0
    1|0
  • duygusuz erkekler :D ama hepsi böyle degil tabi

Bknz: ben :D

1|0
    0|0
  • aşkk ulenn bize uğramayan şey :)))

1|0
    0|0
  • Ayrılık mektubu olabilir mi ?

1|0
    0|0
  • Kamera nerde nereye el sallayacagim :)

1|0
    0|0

• kızlar yine salakça duygusal takılıyor işte

1|0
    0|0
  • Tam evlenecekken mektup yazıp kacmayi animsatiyor sanki:D

1|0
    0|0
  • kızların daha duygusal oldugunu :D

1|0
    0|0
  • erkeklerin odunlugu hahahha yaşasın kadına şiddet hahahahah:DD

1|0
    1|0
  • kıza kredi kartı ekstresi geldi herhalde ayyy bune ne kadar harcamısım ben ufff pff modunda herhalde

arkadasta ulan ben nasıl bu hatuna bu kartı verdim ah kafam ah diyodur herhalde

1|0
    0|1
  • kamil aynı ben :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

Yükleniyor...