Masal anlatır mısın?

İyi geceler..

bana masal anlatır mısınız?dalga geçecekler yazmasın lütfen

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Ogrendiklerimden anlatırım istersen.Mesela seni seviyorum ama ile baslayan masallar var, sahte askları anlatan turden olanlar.. bir de -cok iyisin ile baslayanlar.Hepsi mutlu bitiyor cunku hepsinde karsındakinin ne mal oldugunu er gec goruyorsun, gec olmadıgı icin seviniyorsun.mutlu-son yani.

1|0
    0|0
    • evet,önce seviyorum deyip sonra yalancı çıkan bir masal?olur mu

• Sen de sagol.Ustun koru icimi doktum..

• güzel geceler..

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir varmış bir yokmuş. Günlerden bir gün, kendini beğenen bir fare ile arkadaşlarını kırmak istemeyen bir deve arkadaş olmuşlar. Fare devenin bu huyunu bildiği için onun yularını eline almış. O önde deve arkada yol almışlar. Onları görenler şaşkınlıklarını saklayamamışlar. Yuları farenin elinde olan koskocaman bir deve… Deve fareyi kırmamak için itiraz etmeden onun arkasından yürüyormuş. Fare ise kocaman bir deveye aklınca üstünlük sağladığını düşünüyor, kendini beğeniyor ve ben ne yiğit ne kuvvetli biriymişim koskoca deveyi yularından tutmuş sürüklüyorum diyormuş. Farenin bu kendini bilmez hali devenin dikkatini çekmiş. Farenin çevreye caka satarak yürüyüşüne sinirlenmiş ve ona güzel bir ders vermek istemiş.

Fare önde deve arkada bir ırmağın kenarına varmışlar. Fare ırmağı görünce durmuş. Deve onun duraklayışına karşı: - Ey dağlarda ovalarda önümde yürüyüp bana yol gösteren yiğit fare. Sen benim yol göstericimsin. Yürü ki bende arkandan geleyim” demiş. Bunun üzerine fare:

- Bu ırmak çok büyük boğulmaktan korkuyorum” diye cevap vermiş.

Deve ırmağın derinliğini fareye göstermek için suya girmiş. Sular devenin ancak dizine kadar geliyormuş. Deve fareye:

- Su ancak diz boyunda neden bu kadar korktun” demiş. Fare cevap vermiş:

- Dizden dize fark var. Senin için diz boyu olan su benim boyumu yüz kere aşar.”

Bunun üzerine deve:

- Öyleyse bir daha küstahlık edip kendini üstün görme. Haddini yerini bil. Kendin gibi farelerle boy ölçüş. Develerle devlerle yarışma demiş. Hatasını anlayan fare deveden özür dilemiş ve ondan aldığı dersi bir ömür boyu unutmamış.

0|0
    0|0
  • baba bana bir masal anlat içinde kuşlar kelebekler böcükler öcüler canavarlar olsun :)

0|0
    1|0
  • tam ilkokullu lan bu

0|0
    1|0
  • gizli olmasaydın anlatırdım

0|0
    1|0
    • aman eksik ol

• hee hııııı

• aynen. masal a bile kendini gizleyen biri hiçbirşey haketmez sen yat koyunlaı say

• :D ara beni anlatayım

1|0
    0|0
    • numaranı ver

• bir arkadaşın başından geçenlerdi bunlar :p

• :))

• Masal anlatamam da 163ü aramanı tavsiye edebilirim

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link al bakalım.

0|0
    0|0
  • bana bir masal anlat baba

0|0
    1|0
  • gizlinin birgün topu inşaata kaçmış. hikayenin geri kısmını biliyorsunuz

0|0
    1|0
  • Telefon numaranı mesaj olarak at okurum niye okumiyim ..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Burada mı...

0|0
    0|0
  • olaarrr...:))

0|0
    0|0
  • ne tür masal istersn :D :D

0|0
    0|0
    • mutlu bitsin sonu,çocuklara anlatılanlar gibi

• yeter..bb

• :D :D al Bir varmış bir yokmuş, evvel zaman içinde kalbur saman içinde güzel ülkelerden birinde, bir padişah yaşarmış üç erkek evladıyla birlikte. Evlatları büyümüş, yakışıklı birer delikanlı olmuş yıllar geçince. Derken, padişah oğullarının mürüvvetini görmek istemiş:

- Hadi evlatlar buyurun evlenin, demiş. Demiş de, üç delikanlı, evlenecek kız görememiş çevrelerinde.

- Hani padişah babamız, kısmetimiz nerede? diye sormuşlar, evlenecek kimsecikler bulamayacakları endişesiyle. Padişah bu, bütün

• Tayyip'i dinle kafi.

1|0
    1|0
    • sıkıcı..

• :)iyi geceler.

• Eyvallah.

Kızlar Ne Diyor 5

• pamuk prenses saraydan kaçmış 7 tane cüceye vermiş sonra da hiç bir şey olmamış gibi prensle evlenmiş ve çocuklarının hepsinin cüce olduğunu gören prens pamuk prensese s*ktiri çekmiş.pamuk prenses napsın garibim kötü yola düşmüş orspu olmuş. tatlı rüyalar

0|1
    2|0
  • Taksim olaylarını oku, rahat rahat uyursun!

0|1
    0|0
  • ilkokuldayken arkadaşlarla telefon kulübesinde bir numara vardı onu aradık o da masal anlatırdı numarasını verem mi

0|0
    0|0
  • M asal bir sayı olmak üzere;

Tamam iğrençti kaçtım.

0|0
    0|0
  • senin sorun dalga olmus cevap vermeyenler nasil dalga gecmesin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...