Kötü adam olarak bildiğimiz Erol Taş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gerçek hayatta güler yüzlü, duygusal ve sakin olan Erol Taş, eşi öldükten sonra 3 çocuğunu da kendisi büyütmüştür.
Şimdiki aktörler hava atmaktan başka bir şey bilmiyor, havasından geçilmiyor..
oysa ki Erol Taş biz hala amatörüz diyor.

Kötü adam olarak bildiğimiz Erol Taş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
2ay Güncel

2|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Kötü karakterleri hep sevmişimdir. Onlar hep neyse odur. Ama iyilerin ne zaman ters bir haraket yapacağını kestiremezsin sinsidirler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• filmlerde kötü rollerde oynadiklari için gercek hayatta da kötü olduklari anlamina gelmez.
    Yaşasın Yesilcamin Kötü Adamlari 😄😄😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erol taşın cok iyi bir insan olduğunu biliyordum, filmlerdeki karakterlere kendimi kaptırmamıştım :)

0|0
    0|0
  • Bencede iyi

0|0
    0|0
  • Aynen annelik yapabilmiş en azından yapmaya çalışmış özel insanlardan :)

0|0
    0|0
  • Dizi-filmlerdeki kötü karakterler gerçekte çoook iyi, mükemmel insanlar oluyorlar. Kanıtı da bu.

0|0
    0|0
  • bence sevimli.

0|0
    0|0
  • Flimlerini izlerken sevmezdim kötü adam diye şimdi bir baba gibi geliyor))

0|0
    0|0
  • özünde iyidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Abdullah Çatliya yakınlığı olduğunu öğrenince sevmeye başladım İstanbul'da açtığı kahvehanede Abdullah çatlıya ait mühimmatları saklamış ve bu mühimmatlar Asala terör örgütüne karşı kullanılmıştır çoğu kişi bilmez bunu...

0|1
    0|0
  • Türkiyede kim aktör toplasan 2-3 kişi sorsan hepsi Aktör olmuş.

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam. Ülkesini seven çocuklarına hem ana hem baba olmaya çalışmış güzel insanlardan biri. Kurtlar vadisindeki Turgay Tanülkü cezaevine düşmüş kişilerin çocuklarının okumalarına çok büyük faydaları olduğunu da söylemek isterim. Türkiyenin bu gibi sanatçılara ihtiyacı var. Vatan hainlerinin sözcülüğünü yapan dışı güzel ama kendinden başkasını düşünmeyen bencil egoist kişilere değil.

0|0
    0|0
  • Babacan, iyi yürekli, muhteşem bir insandır. Kendisiyle tanıştığım için mutluyum.

0|0
    0|0
  • Her şey göründüğü gibi değil birde arkaplanı bilmek lazım işte.

0|0
    0|0
  • adam gibi adam

0|0
    0|0
  • hiç inanası gelmiyo insanın erol taşın iyi bir insan olabileceğine:D

0|0
    0|0
  • Hic merak etmedim

0|0
    0|0
  • çok iyi biri

0|0
    0|0
  • Helal olsun..

0|0
    0|0
  • İnsanları filmlerle ve dizilerle tanımayın tabikide filmlerdeki gibi olmayacaklar

0|0
    0|0
  • Filmlerini izleyenlerde uyandırdığı kötü insan imajı rolünün hakkını veren birisi olduğunu gösterir. Kendisi röportajlarında kötü rolleri nedeniyle bazen hayatta da sıkıntı yaşadığını söyler.

0|0
    0|0
  • Az kadının ırzına geçmedi filmlerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...