Taksimde neler oluyor, sorun ne?

facede resimler paylasiliyor ne olmus anlamadim neyi protesto ediyorlar?

Güncellemeler:
link

yabanci meydalar daha duyarli...
link

buna bakin digeri yanlislikla yolladim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bi parkı yıkıp avm yapcaklarmış neymiş ağaçlar kesilcekmiş bu mudur sorun şimdi bak biri öldü ben böyle biliyorum

1|1
    2|0
    • 118 kişi yaralandı ayriyeten

• sadece onun değil bütün bastırılmışlıkların acısı! bayramlarımızı kutlayamamanın,reyhanlının,şehitlerimizin herşeyimizin.yeter vakti geldi artık.

• olan vatandaşa olur başkasa hiç bir şey olmaz !

Erkekler Ne Diyor 4

• polisin orantısız şiddetine tepki gösteriliyor fakat tvlerde yayınlanmıyor hiç bir görüntü sosyal medya ayaklandı pek hayra elamet bir durum değil bjk fm ve gs taraftarı omuz omuza polisle çatıştı. Polisler kaçtı deniyor. bu güne özel değil bir sinir patlaması olduğu söyleniyor

0|0
    0|0
  • Sikimtırak bir parkı savunuyor pek bir aydın kişilerimiz(!)Tamam,yeri gelir sinir sistemi olmayan odun parçalarını da korursunuz,onlar içinde mücadele edersiniz, lakin! Dünyada milyarlarca katledilen hayvan var iken siz buna seyirci kalıyorsunuz ve odun parçaları için bu kadar hır gür çıkartıyorsunuz.Bu biraz iki yüzlülük olmuyor mu efenim?Sikerim böyle aydını,üniversiteliyi dedirten hadise olmuştur benim için.Sen hükümete hayvan hakları için bu kadar şiddetli bir dayatma yapsana taşşağımın aydını.Sen git canım hayvanları koruma,umursama sonra odunlar için bana direniş yap.Yok öyle ikiyüzlülük.

Not:Agnostiğim ve kesinlikle tayyipçi değilim.Bu meselede zoruma giden şey;hayvanlar için bu kadar mücadele edilmezken ağaçlar için çıkarılan hır gürdür.

0|1
    2|0
    • sana katiliyorum, ben bu tepkiyi Reyhanli ya da Uludere katliamlarinda gormek isterdim

• iş park olayı değil ki hükümet istifa diyor adamlar.diktatör gibi yaptım ben olacak kararımı verdim dedi adam cıktı millet baskıya dayanamıyor artık bardağı taşıran son damla bu oldu.ağaç bahanesi.

• Ben orda ki insanların orda bulunma sebebinden bahsettim zaten benaslındayokum,artık olay başka bir boyuta taşındı ve senin benim meselem haline geldi,hükümete haddini bildirmek gerek evet ama ordaki büyük çoğunluğun orda bulunma sebebi ve amacı hala yeşili korumak.Sen hükümete oraya haddini bildirmek için gidersen başımla berabersin.

• Ali Ağaoğlu her yeri yıkarken neredeydi bunlar

0|0
    0|0
  • Kerhane yapsalardı hepsi şimdi alkış tutardı.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gezi parkını yıkıp avm yapıcak.halk istemiyor tabi.çatışma cıkttı eylem yapıyolar su an.tabi olay başka bir boyutta hükümet istifaya kadar geldi.cünkü bu hükümet diktatörlük yapıyor.istemiyoruz halk olarak.ağaçlık alanlarımız kalsın.kara borsa için avm yapılmasın.

1|0
    0|1
  • Medya korkaklık yapınca haliyle bişey öğrenemiyosunuz.

3|1
    0|0
  • Gezi parkini yikip yerine avm yapcaklarmis yesil bir yer birakmadilar her yer avm kayniyo

1|0
    0|0
  • Taksim gezi parkı yıkılıp yerine avm yapılacak devlette buna izin veriyor ağaçlar kesilecek doğal alan tahrip edilecek bir avm için halkta buna tepkisini gösteriyor devlette karşılığını biber gazı joplarla veriyor çünkü devletin başında ''Adaletsizlik ve Kalkınmama Partisi'' var

1|1
    0|0
    • anladim, iyide o kadar olay oluyor bu kadar insan toplanmiyor son Reyhanli olayinda bu kadar ses çikmadi agaçlar insanlardan dahami onemli acaba? bazen anlamiyorum

• Çok fazla yaralı var gözüne tazikli su gelip gözü çıkan mı dersin, başına ağır darbe alıp şoka giren, binlerce gaza maruz kalan insan, hatta ölenler ve ağır yaralı olup hala ölüm riski taşıyanlar, polisin verdiği tepkinin tepkisi şuanki olaylar

Yükleniyor...