Gezi parkı olayları tuhaf gelmiyor mu

aklıma tuhaf şeeyler geliyor,Şu an durum medyda gösterilenden daha ciddi bir durumda,sizce bu işin içinde iç savaş ihtimali görünüyor mu?*akp karşıtlığı oluşmuş durumda mevcut durum ağaç sökülmesininden çıktı...yurt geneli eylemler protestolar başladı..

Güncellemeler:
reyhanli cilvegözü olayları falan düşünülünce...ayrıca bdp kanadından sıkı bir tehdit var.

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• bak dostum arap baharı mısırda ailesini seyyar satıcılık yaparak geçindirmeye çalışan mouhammed boauzizi adlı bir gencin zabıtaların baskısından bıkması sonucu kendini belediye binası önünde yakmasıyla başladı bende bugün oradaydım taksim de ve sanki 68 sonbaharın da almanyayı isyana sürükleyen rudı deutschkelerin var olduğu bir nesil vardı bugün taksimde sorgulayan,düşünen hakkını arayan ve en önemlisi sürü psikolojisini yıkan bir nesil umarım gelecek yakındır.

1|1
    0|0
    • hayır toplumda ciddi oranda tayyip nefreti oluşmuş durumda olamaz mı?

• bunu seçimlerde göreceğiz dostum fakat tarhan erdem,in anketleri en fazla%3 yanılma payıyla sonuçlanıyor ve yapılan son ankette %49,luk bir oran var bakalım görücez tepkiyi sandıkta.

Erkekler Ne Diyor 16

• hiçte garip gelmiyor bu hükümetin olayı bu adam çıkıp diyor biz kararımızı verdik kendinizi parçalasınızda olacak diye padişahım çok yaşa ...ben lisedeydim bu insan müsvetteleri devletin başına geçtiğimde o günde küfür ediyordum bu günde küfür ediyorum... orduyu dağattı halkı böldü yakındır ülkeyi bölmesi zimmetlerine geçirdikleri paraları hiç saymıyorum

[akape savunucuları cevabıma yorum atmazsa sevinirim kırıcı olurum]

0|0
    0|0
  • herkes biliyor herkes konuşuyor yorum yapıyor konu hakkında demiyorum genel olarak söylüyorum arkadaş ben daha konu hakkında bilgim yok bilmiyorum diyen görmedim ya da belli bir sınırda duranları görmedim herkes derin devleti derin güçleri bunların ne yaptıklarını her grubun amacını faaliyelerini biliyor

0|0
    0|0
  • 1 kişi hayatını kaybetmiş

Halkın güvenliğini korumakla görevli polisler halkı öldürüyor

0|0
    0|0
  • Ağzını hayra aç yahu. Bir o eksikti.

0|0
    0|0
    • arap baharı suriye olaylarının vs.emperyalist güçler tarafından küçük bir kıvılcımla oluştuğunu hatırlatırım

• sonuç olarak halkı tetikleyen kıvılcımdı o insanın kendini yakması.

• Bir şey olmaz merak etmeyin. Bu millet ağaçla galyana gelmez. :)

• gezi parkı muhabbeti nedir ya.haber izlemiyorum sinirlerim zıplamasın diye ama ortalık karışmış.

ağaç kesme olayı varmış onu duydum bir tek.gezi parkı nedir nerdedir onu bile bilmiyorum

0|0
    0|0
  • evet sanki birileri düğmeye basmış gibi ...arap baharının en sonunda Türkiye'ye de uğrayacağı kesindi...

0|0
    0|0
  • Tuhaf gelmez olur mu...!

Hatta bu kadar müdahalenin vermek istediği mesaj; Bize muhalif olmayın kardeşim istediğimizi yaparız ha yolumuzu keserseniz. Yasalara uygun gaz bombası atarız ama kafalarınızı nişan alırız haberiniz olsun

1|0
    0|0
  • Medya provoke ediyor. Marjinal gruplar kendini haklı gösterip bayraktarlık yapıyor. 50 ağaç için binlerce insan yaralanıyor. Polis ya da vatandaş ya da eylemci. Neresinden bakarsan bak tamamen planlı yoksa bu hale gelemezdi bu konu.

0|0
    1|0
  • Oluşur tabi akp karşıtlığı.Sen gidip esadı kınar sonrada gelir kendi halkının bir cenneti kurtarma çabasına karşı zulm edersen daha fazlasıda olur.Yazık.Çok yazık...

0|0
    0|0
  • Bu ülke de en geç 5 10 seneye Suriye den beter kan gölüne döner bu kafanın toplanması lazım derhal bütün vatandaşlar elini cebine değilde yüreğine koymalıdır

0|0
    0|0
  • gündemi değiştirmek için

0|0
    0|0
  • bdp'den ne tehtidi var lan olur olmaz yerde çamur atmayın adamlara

0|0
    0|0
    • sıtkı süreyya önder in hastane çıkışı açıklamalarını dinleyınız,bdp nin meclis konuşmasını dinleyınız..

• adamın karnına biber gazı şişesi sıkarsan karşılığında gül vermesini beklemiyordun heralde

• bu üç hilalciler olayı saptırdı aslında işin özü halkçı çevreci bir eylemdi

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmaz bence. 1 hafta sonra unuturuz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • inşallah iç savaş çıkar ya da dışsavaş :)) amin

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• O yüzden sosyal medyadan takip edilmeli. Benim sosyal medyadan anlamayan televizyondan duyan amcamda müstehaktır bunlara der tabi. Çok cahiliz.

0|0
    0|0
  • Halk sabretti sabretti en sonunda patladı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...