Nereden geldik , nereye gidiyoruz?

Ağaç kesilmeyecek. Bina kaydırılacak..

imza: Mustafa Kemal ATATÜRK

Ne yaparsınız yapın kararı işleyeceğiz...

imza. R.T. Erdoğan

ne düşünüyorsunuz bunun hakkında? gidişatımız hiç iyi görünmüyor bence. bu taksim olayı da son olmayacak dimi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu daha başlangıç

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 90 yil önce kan dökülerek birlik beraberlik içinde 7 cihana verdiğimiz savaş sonuncunda zorlukla kazanilan ülkenin cennet topraklari birer birer eriyor 5 yıl içinde bir uyanma sürecine girmezse Türkiye çok geç olabilir.

2|0
    0|0
  • aziz milletimin gözü kör olmuş nasıl oy verirler bu adama anlamış değilim..

2|0
    0|0
  • M. Kemal ile R. T. Erdoğan'ı kıyaslıyorsanız bu iş tamamdır.

0|0
    3|0
  • Bunlar daha işin başı. Neler göreceğiz neler. Oklar bir bir yaydan çıkıyor.

1|0
    0|0
  • Yeni olay Polisin ateşlediği plastik kurşun Taksimini korumak isteyen bir kişinin gözünü çıkartmıştır. Kaynak: Mynet

Artık benim kanımca bu olay Taksimi korumak isteyenlere AVM kurucaz inadını aşmıştır. Bir AVM bu kadar değerli olmamalı (onların gözünde bile) Bence bir daha bize tepki vermeyin sonucunuz böyle olur demek istiyorlar. Bunu da hiç bir medya kuruluşunu taksim haberlerinde engellememeleri ile desteklenebilir.

0|0
    0|0
  • ihtilal falan olsun istiyor herhalde bunu dediğine göre ben başka mantık bulamadım

0|0
    0|0
    • ne kadar dar düşünüyorsun hocam. darbe nedir ya demokrasiyi sağlasınlar adil olsunlar biz ülkemizin geri sarmasını değil doğru yere doğru gitmesini istiyoruz...

• kinaye nedir bilir misin

Kızlar Ne Diyor 2

• herkes halk tv yi açsın.saçma sapan işlerle uğrasmayı bırakıp görsünler insanlar ne halde! doğru olan yapılıyo insanlar karşı çıkmakta tamamen haklı.diktatörlere prim vermese keşke herkes keşke hepimiz orda olsaydık.

1|0
    0|0
  • Uyuyan ülkemin elleri dert görmesin baksanıza şu hale link

1|0
    0|0
Yükleniyor...