Arkadaşlar dostlar kamu yönetimi bölümü nedir biri açıklama getirilir mi

Arkadaşlar dostlar kamu yönetimi bölümü nedir biri açıklama getirilir mi

Güncellemeler:
siyasetle alakalı mı
Teşekkürler bilgileriniz için

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• canım kamu yonetımınde sıyasetle alakalı dersler alacaksın ama aslında bolumun sıyasetcı yetıstırmekle alakası yok yanı soylekı kamu yonetımı okumanın amacı kamu personelı olmaktır yanı dırek kpss memuru sıyasetle ılgın olmaz ıbff de hangı bolume gırersen gır tum mezunlara esıt ıs alanı ve ımkan vardır dolayısıyla duz okuyacaksan ıssız kalırsın kendını gelıstırebıleceksen seç.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kamu yönetimi bölümü dört ana bilim dalından oluşmaktadır.bunlar siyaset ve sosyal bilimler yönetim bilimleri kentleşme ve çevre sorunları ile hukuk bilimleridir.bölümün temel amacı özellikle kamu sektörünün çeşitli yönetim kademelerinde görev alacak çağdaş yönetim anlayışının gerektirdiği teorik bilgilere sahip ve bu bilgileri uygulamaya aktarabilecek nitelikli yöneticiler yetiştirmektir. Mezunları genelde devlet himayesi altında çalışır. Valiliğe kadar gidebilir. Bitirfiğinde doktor, avukat veya mühendis gibi bir karizmatik ünvanı yoktur. Devlet himayersinde çok çalışarak müfettiş varsa arkası tanıdığı kaymakam ve vali olabilir.

1|0
    0|0
    • dal derken yani bu bölüme yazıldığımda karşıma çıkacak olan bölüm mü

• kızmayın birşey daha sorucam açıköğretim fakültesinde işletme iktisat fakültesinin bölümlerinden biri aynı zamanda bir fark bulunuyor mu

• Hayır kamu yönetimi tektir. İşletme yazan kafanızı karıştırmasın.

• Kaymakam, vali gibi kamu yöneticisi olmak üzere eğitim veren fakülte bölümüdür.

1|0
    0|0
  • İcra müdürü olabilirsin çok çalışırsan kaymakam vali falan o tür şeyler eski sevgilim de kamu yönetimi okuyodu icra müdürü olcaktı onun bahsettiği kadarıyla bunları biliyorum işte

1|0
    0|0
  • 2008'den beri kamu 1'inci sınıf öğrencisiyim=/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...