Kimler kitap okuyor, kimler okumuyor?

Kitap okumayı sever misiniz düzenli olarak okur musunuz? En son okuduğunuz kitap hangisi? Okumayanlar da neden okumuyor? :)

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• tolstoy- insan ne ile yaşar

okumaya başladım yeni

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Düzenli olarak her gece yatağa girdiğimde 15-30 dk süren bazen kendimi alamayarak sabahlara kadar yaptığım kitap okuma etkinliği, beni zaman zaman zor durumda bıraksa da... Asla vazgeçmeyeceğim tek etkinlik şu an: "Aykut Oğut - Evrenden Torpilim Var" "Erdal Demirkıran - Sen Şimdi Gideceksin Ya, Cehhenemin Dibine Git, Ben Bağrıma Taş Basarım", "Harlan Coben - Geri Dönüş" okuduklarım arasında yarın, taht oyunları serisi ile Ejderha Dövmeli Kız serisinin ingilizce olanını alacağım.

0|0
    0|0
    • evrenden torpilim var kitabını bende alacaktım ama biraz secret özentisi gibi göründüğü için vazgeçmiştim tavsiye edermisiniz?

• Okumanızı tavsiye ederim, elbette her bir kitaptan farklı bir şey alabilirsiniz ne de olsa...

• ben severim fakat artık şu sıralar vaktim olmuyor. çok okudugum için şu kitap falan diyemeyeceğim fakat Hemingway Voltaire bunları öneririm.

1|0
    0|0
  • Siteye ara verdiğimden beri kitaplarıma geri döndüm :D Yönetim kusura bakmıcan :D

Şu an 21. Yüzyılda Türkiye'yi okuyorum

1|0
    0|0
  • ayda 1 kitap bitiriyorum en az bazen sayı 10 a geliyo hevesime gore :) 1 gunde bile bitirdigim var :)

1|0
    0|0
  • ara sıra okurum

1|0
    0|0
  • ben kitap okumaya hastayım en son kayıp gül okudum

1|0
    0|0
  • bazen kitap okuma aşkıyla doluyorum sonra çabuk gidiyor o heves :) anlamadım ki neden

1|0
    0|0
  • bazen okuyorum bazen okumuyorum :D

0|0
    0|0
  • en son okuduğum kitap kapıcı ökkeşin maceraları ilkokulda okuduydum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• şu sıralar georges jaen'in yazı -insanlığın belleği kitabını okuyorum. küçük ama gayet yararlı bir kitap gerçekten.

1|0
    0|0
  • Düzensiz hayatımın düzenli tek aktivitesi...En son Cenk Çalışır'dan santranç cinayetlerini okudum..

Şimdi de ariel sabar' ın babam ve ben isimli kitabını okuyorum...

:)

Kitap okumayanların çoğunun sebebi ilkokuldaki sevgili eğitimcilerimizin, "Stephen King" olmaz al bunu oku dayatmalarıdır bence..:(

1|0
    0|0
  • Bin kere cevaplasam da bu soruyu bu platformda yine de söylemek isterim: Kitap okurum, okudum ve okuyacağım. Ayrıca kitap okumayan insanlara da saygı duyduğum söylenemez. Bahaneleri de kabul etmiyorum. Ayda en az 2 kitap bitiririm ama üniversiteye başlamadan evvel bu sayı daha yüksekti. Keşke daha çok vaktim olsa da hepsini kitap okuyarak yani yaşayaral harcasam. Bu arada ders kitapları da kabulse ben 7/24 okuyorum.

1|0
    0|0
  • ben sureklı okuyorum..bırı bıtmeden dıgerını alıyorum..dizi izlemeyı sevmıyorum facebook hesabım yok mıss gıbı kıtap okuyorum :)

2|0
    0|0
  • Çok severim çok okurum.

1|0
    0|0
  • Evet cok okurum .Son okudugum kitap Adam Fawer in Olasiliksiz adli kitabi. Herkese tavsiye ederim bu kitabi sizi alip baska dunyalara gorürüyor.

1|0
    0|0
  • en sevdiğim şey dir kitap okumak en son okduğum kitap : Mustafa Kemalimi vurdular

1|0
    0|0
  • Arada kütüphaneye uğradıkça okuyorum. Birine başlayınca bitene kadar durduramıyorum kendimi. Çok beğenirsem orjinalini alıyorum. Yanlarına saçma sapan notlar düşüyorum. Sonra dönüp dönüp bakıyorum sıkıldıkça.

1|0
    0|0
  • okurum şuan da sofi'nin dünyasını okuyorum

1|0
    0|0
  • o kadar çok okudum ki artık biraz ara verdim

1|0
    0|0
  • okumuyorum okumamda.sevmıyorum cunku

1|0
    0|0
  • Okuyorum guzel bi kitap buldugumda..simdi Cecelia Ahern kitabini okuyorum,

1|0
    0|0
  • ben cok okurum tatlım ama bu aralar ders calısıyorum hep onları okuyorum

1|0
    0|0
  • ben sadece dini ve astrolofi kitablar okuyorum bunalrin diisnda cok sixici gelir bana

1|0
    0|0
  • okumam ama gazete ve mat dergisi takip ediyorum

1|0
    0|0
  • hem okurum hem okumam

0|0
    0|0
Yükleniyor...