Elif Şafak'ın en sevdiğiniz kitabı hangisi?

Ne diyecektim?? Ha Şey ;

En sevdiğiniz ve okumayı şiddet ile tavsiye ettiğiniz ELİF ŞAFAK kitabı hangisi

1|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• Elif Şafak'ın tüm kitaplarını okudum ve her biri ben de ayrı bir tat bıraktı. Kendisinin tek bir kitapla tanınacak bir insan olmadığı görüşündeyim; çünkü kendisi oldukça sofistike ve bilgili bir kadın. Eğitim geçmişine de bakarsak eğer bunu görebiliriz. Elif Şafak'a saygı duyarım, kendisi Türkiye'nin ilklerindendir ve bugün onlarca dile çevrilen kitaplarıyla tanınmaktadır. Bu da neden twitter sayfasını İngilizce yazdığını anlamanıza yardımcı olur. Kadın sadece Türk okurlarına yazmıyor, kendisi artık internasyonel bir yazar ve her ülkeden okuru var. Neden Türkçe yazsın, bu bir. Elif Şafak'ı sevmeyenlere de saygı duyarım. Herkesin kendi zevkidir, sever-sevmez. Yalnız, kendisini küçümseme cürretini gösterenlere ben de şunu sormaktan çekinmem: Peki siz, Elif Şafak'ın kurgusal başarısını ve onun kültürünü aşabilecek romanlar yazabilecek kapasiteye sahip misiniz ki onu hor görüyorsunuz? Bu da ikiydi. Bu arada en çok Bit Palas'ı severim. Belki de yalnız ve arada kalmış onlarca hayatın bir apartmanda rengarenk anlatılması ve yine o ıssız hayatların bir şekilde bitmesi beni etkilemişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• baba ve piç

0|0
    0|0
  • Elif Şafak okumadım açıkçası. Twitter'da kimseyi takip etmemesi + İngilizce tweet yazmasına gıcık oluyorum. Ordan burdan duyduğum kadarıyla Aşk iyimiş. Bi ara okurum belki.

0|1
    0|0
    • Evet, twitter'da bende denk geldim ingilizce yazmasına bende gıcık oldum

• aşk, baba ve piç, araf... güzel kitapları var severek okuyorum ama nedendir bilmem en sevdiğim pinhan

0|0
    0|0
  • Aşk, bir tek onu okudum.

0|0
    0|0
  • Aşk adlı kitabı bir de İskender benım begendıklerım tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • Aşk ve Şehrin Aynaları' nı okudum qüzeldi..

0|0
    0|0
  • Okuduğum birtek "Aşk" kitabı var.

0|0
    0|0
  • aşk

0|0
    0|0
  • Elif Şafak - Aşk ve Firarperest

0|0
    0|0
  • aşk

0|0
    0|0
  • Ask.

0|0
    0|0
  • elif şafak okumam

0|0
    0|0
  • baba ve piç. tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aşk,baba ve piç,iskender,araf'ı okudum.iskender hariç hepsini beğendim ama baba ve piç'in yeri ayrı.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri. Elif Şafak Okumam.

0|0
    0|0
  • kitabını da,o kadınıda sevmiyorum...

benim gözümde uyduruk bir yazar o kadar...

0|0
    0|0
  • Firarperest gayet güzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...