Heves ederek aldığınız kitabı anlamadığınız oldumu hiç?

Evet arkadaşlar sonra ne yaptınız?

1|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet 😑 Allah uzun ömür versin judith butler diyorum. Kitabı iki kere okumam gerekti. Zaten kadın ilk kitaba yönelik bir de ikincisini çıkardı sonra daha sade bir dille

0|1
    0|0
    • 2ay

2. nin sade olması daha iyi olmuş. Kafkanın 89 sayfalık dönüşüm kitabı da az çektirmedi bana. 2 kere okumama rağmen anlayamadım ve yine okusam yine anlamam kesinlikle :D

• 2ay

Bazen abartıyorlar 😑 Kendilerini tatmin ediyorlar heralde 😄

• 2ay

:D aynen. Anlamak için onların kafada olmak lazım inan bana :D

En İyi Erkek Görüşü

• Oğuz atayı övdüler de övdüler bende şiirlerini falan sevdim dedim bir kitabını alayım acaba sarar mı. arkadaş bu kadar berbat bir anlatım olabilir mi ya adamın tarzı oymuş. abi türkçeyi berbat kullanmış anlaşılmıyor yazdıkları okuyamadım bıraktım tamam şiirler vs hoşta bu kadar anlatım bozuklugu ınsanı sıkıyor.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bende de aynı durum Milena ya Mektuplarda oldu. Arkadaşım büyük bir hevesle önerdi ama gerçekten bende 35 de bıraktım.

• 2ay

yap yap imkanın varsa kitapcıda bak oku biraz içini öyle al ben genelde öyle yapar alırım hadi kolay gelsin :)

• 2ay

Sağol :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Heves ederek psikoloji üzerine kitaplar almıştım , kafkanın dönüşüm kitabını bitiremeyince bir soğuma geldi. Kitaplığımda tekrar heves edeceğim zamanı bekliyorlar

0|1
    0|0
  • Oldu uykuluk yaptım.

0|1
    0|0
  • Defalarca okudum ve yıllar sonra anladım

0|1
    0|0
  • Olmadı.

0|1
    0|0
  • oldu çok :D

0|1
    0|0
  • Osmalıca bir kitap almıştım hâlâ okumadım..

0|1
    0|0
    • 2ay

Ödev olduğu içinmi yoksa meraktanmı aldın?

• 2ay

Okumak için..

• 2ay

Hmm genelde okumak için alınan kitaplar okunuyor. Ama bazı istisnalar dışında pek sarmıyor bazıları genelde bu tarz kitaplarda ya çok fazla betimleme ve ayrıntı vardır ya da konu gerçekten çok ağırdır.

• Dolabın derinliklerinde saklı

0|1
    0|0
  • Olmadı galiba, sana mı oldu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslında 30 sayfa oldu okuyalı dostoyevskiden bir kitap biraz karışık geldi az anladım yani

• 2ay

:D Vakit ayırdığınız için teşekkürler. İyi okumalar :)

• 2ay

Size de 🤗

• Duruyor

0|1
    0|0
  • anlayabileceğim zaman tekrar okudum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Elif Şafak-Aşk kitabını aldım yıllar önce.50 sayfayı zor okudum. Bıraktım ve bir daha Elif Şafak kitaplarını elime almadım.

0|1
    0|0
  • Olasılıksiz almıştım. Okudum ama doğru düzgün bir sey anlamamıştım. Karışık kitaptı

0|1
    0|0
  • Kitabı almadan önce bir en arkadaki yazıları okurum sonra ilk bir kaç sayfa hosuma giderse alırım yoksa almam

0|1
    0|0
Yükleniyor...