Çalabildiğimiz bir müzik aleti var mı KS halkı 😁 veya çalmayı istediğiniz 😄 ?

Benim çalabildiğim yok ama piyanoya çok ilgim var 😄 severim çok 😄
Küçükken mızıka ve flüt çalmışlığım var azıcık 😄 şimdi mızıkayı aldım elime üflüyorum rastgele 😂 çok eğlenceli 😂
Hayaller piyano hayatlar mızıka 😂

Sizin çaldığınız veya çalmak istediğiniz bir enstrüman var mı 😄

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bağlama calarim kemençe calari gitar calarim birde hep keman çalmak istedim bende

0|1
    0|0
    • 2ay

Bağlama çalan gitarı çabuk kavrıyor zaten 😄 kemençe çalıyorsan kemanı da çalarsın biraz gayretle 😄

• 2ay

Kemençeye keman farklı ikisi farklı biraz keman biraz çalan kişler tarafından biliomd eşik zor tutuş önemli o benj asar

Kızlar Ne Diyor 12

• çok güzel flüt çalıyorum knk fdsgd

0|1
    0|0
  • Psikopat_hatun diyor Kİ yok knk blok fliüt vrdı onuda becermedim :) ilgimde yok :)

0|1
    0|0
  • Gitar çalabiloyorum çat pat ama tamamen ögrenicemm🙈 neyse her enstrümeni çalmayi bilmek isterimm☺☺

0|1
    0|0
    • 2ay

Herkes ister ama olmuyor işte 😄 gitar için elimde çok imkan vardı ama tembelliğimden bulaşmadım hiç 😄 anca kafa patlatırım ben gitarla 😄

• 2ay

Olsun bosver bir gün ögrenirsin belki ama ben çok istiyorum elinde imkanin varsa mutlaka ögren☺☺

• Bir hafta piyano kursuna gitmiştim, piyano da aldık sonra kurban bayramı girdi araya (geçen senekinden bahsediyorum...) aradık ama piyano hocası bir türlü geri dönüş yapmadı (o kadar kötü çaldım heralde 😄) şu an sadece Mozart'ın Türk Marşı'nı çalabiliyorum. Piyano da süs gibi duruyor...

0|1
    0|0
    • 2ay

O piyanoyu geçmiş doğum gunumun hediyesi olarak hediye etsene 😂
      Piyano bende kalsın ben sana piyano hocası bulacağım 😁
      @ILFFFF var mükemmel bir hoca 😂

• 2ay

Annene bir çift terlik alırım en pofuduğundan 😇 sana gönül rahatlığıyla fırlatır 😇 kafana kafana nişan alır 😇 anlaşırız onunla 😇
      Sen kargo işlemlerine başla 😎 ben anneni sakinleştirmesini bilirim merak etme 😎
      Bir pofuduk terliğe bakar 😎

• 2ay

Tabi hemen 😄

• keman--piano

0|1
    0|0
  • yokkk

0|1
    0|0
  • Piyano var çaldığım, çalmak istediğim ise viyolonsel

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne güzel ben daha flüt calamiyorum :(

• 2ay

Yilisik erkek tam ya 😂

• 2ay

Kırdin beni şimdi 😢 hemde çok 😢 ümitlenmiş heveslenmiştim ben 😢
      😭😭😭

• Yan flüt çalıyorum ✌

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne ka güzel ne ka güzel 😁
      Mızıkama flütünle eşlik etmene izin verebilirim belki 😎 mızıka ve flüt birleşimi muhteşem olabilir 😎
      Yani ben ne yaparım da muhteşem olmaz zaten 😎

• 2ay

Ne kadar da egosu yüksek bir arkadaş

• 2ay

Tansiyonum yukseldiğinde onu duşurebilmek için egomu onun üzerine yerleştiriyorum 😨 o yüzden yüksek idi dokuz saat önce 😨

Len sen o yorumu ciddiye mi aldın 😂😂😂

• Hayir yok malesef

0|1
    0|0
  • Gitar öğrenmeye çalışıyorum

0|1
    0|0
  • keman :)

0|1
    0|0
    • 2ay

😁😁😁 severim 😁 ama çalamam 😞
      Ulen bu yıl büyük ikramiyeyi bir tutturayım hem piyano hem bateri hem klarnet hem keman hocası satın alacağım 😎 evet satın alacağım paramla 😎
      Olmayan paranın esiri olmuşum şimdiden 😨

• 2ay

İnşallah 😄 teşekkür ederim cici sözleriniz için 😄

• 2ay

rica ederim yolunuz açık olsun :)

• Bisey calamiyorum 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gitar çalıyoruz.. Ufaklıktan beri de piyano'ya merakım vardır.. Tabi piyanoyu sürekli çalmamız mümkün olmadı ancak, 1-2 yıl kadar evde kendi imkanlarımla korg çalmışlığım vardır.. Önümüzdeki günlerde bir korg ayarlayarak daha da ilerletmeyi düşünüyorum, keyifli oluyor..

0|1
    0|0
  • Niye çalayım hırsızmiyim -_- :D

1|1
    0|0
  • Darbuka çalmayı isterim..

0|1
    0|0
  • flüt vardi ama hep tükürük doluyordu ici onuda beceremedim

0|1
    0|0
  • Gitar der susarım :D

0|1
    0|0
    • 2ay

Flamenko ve rumba ritim hoş oluyor 😄 onun dışında sevemedim gitarı 😄 evde 3 tane gitar var birini elime aldığım yok 😄 mızıkaya üflüyorum ama 😁😁😁

• 2ay

dayı gitarda iyi para var öğren ben bir kafede 3 saat çalışıp 100 tl aldım bahşiş hariç

• Elektrogitar

0|1
    0|0
  • ilk okul da burnumla fülüt çalardım :d

0|1
    0|0
    • 2ay

😄😄 bunun başka versiyonları da var 😄 üfleme yapan her delik kullanılabilir tabi 😂😂

• Flüt

0|1
    0|0
  • Gitar ve drum çalıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...