Herkes istediğini giyer diyenlerin çoğunluğu neden kız kardeşine ya da kız arkadaşına bu tarz şeyler giydirmez?

Ya da tam tersi aileden ablası yengesi falan mini etekle gezdiği için bunu normal karşılama eylemine giriyorlar. Ya kendilerini bunu savunmak zorunda hissediyorlar. Dikkat ediyorum bir zaman geliyor ablası minili falan oğlum diyorsun ablan abartı giyinmemiş mi ne var ki bunda diyor. bir zaman geliyor manita yapıyor üzgün morali bozulmuş soruyorsun kanka ne oldu diyorsun yaaa kavga ettik giymiş mini eteği bütün hayvanlar bize bakıyor falan diyorlar kendiniz olun lan azcık karşıysanız karşı çıkın yok yanlısı iseniz savunun ne lan bir oylesiniz bir boyle

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Kız tavlamak için o

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen ya da ezilmişlikten, ablam açık giyiniyor ben nasıl bunu red edebilirim ki ayıp olur gibi düşünceler :D Sonra kim samimi kim değil anlamıyorsun.

Erkekler Ne Diyor 2

• karışmam yerine göre giydiği sürece ama tabikide bazı sınırlar var mesela popo şortuna izin vermem

0|1
    0|0
    • 2ay

:D ben karışıyorum valla. Yok isteyen istediğin giyer falan ulan ben senin bacaklarını memeni görmek zorunda mıyım :D Öyle minili şortlu sırt ve göğüs dekolteli şeyleri sevmiyorum. Bu hiç kimseyi aşağıladığım ya da çirkin davranışlarda bulunacağım anlamına gelmiyor ama sevmem. Bunu heğ söylerim de konu şu insanlar aileden nasıl görür ise ya da sevgilisi nasıl giyiniyor ise onu savunuyor kendi öz bilinçleri yerinde değil

• 2ay

Kanka inan ben bu güne kadar kimseyi giydiği şeylerden dolayı hor görmedim ama insanların nasıl düşündüğünü onlar hakkında neler söyleyediğini bildiğim için kardeşime sevgilime giydirmem bu tarz şeyler. Herkes bizim gibi nefsini mudafaa edemiyor.

• 2ay

aynen sende haklısın etraf sapık dolu ama gel de bunu kızlara anlat

• herkes istediğini giyer diyen erkekleri çok iyi bilirim ben adam olun adam. ha açık giyindi diye şiddet uygulayacak değilim kimseye ama benim sevgilim, kardeşim falan açık giyinemez. Sevgilim açık mı giyindi açık giyinmeyi mi seviyor eyvallah ya beni tercih eder ya da açık giyinmeyi o kadar. Biz müslüman insanlarız o kadar geniş değiliz. Yakında donla çıkmak isteyecekler adım gibi eminim. b*kunu çıkarmayı seviyorlar çünkü.

0|1
    0|0
Yükleniyor...