Kuantum fiziğine güvenen birileri var mı ?

Gönderdiğimiz olumlu mesajların geri dönütüne inanıyor musunuz? Denediniz mi? İşe yaradı mıııı

Güncellemeler:
Gelip kuantumu açıklayın mı dedim? Sadece fikrinizi sordum. İlginiz var mı mantıklı olduğunu mu düşünüyorsunuz mantıksız olduğunu mu diye merak ettim :D

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• cennetten arsa satıyorlar senin de dediğine bak şimdi:DDDDDDDD

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kuantum maddenin mikro anlamda fikirlendirilmesidir. uzay dediğimiz yer atomun içinde gizli. atom cözümlenebilirse uzayda cözümlenecektir .

ama quantum felsefesi için konusuyorsan gördüğün her seye bir ibare bırakıyorsun.sadece söylediğin bir söz belki dünyayı degiştirebilecek bir guce sahiptir kim bilir?

1|0
    0|0
  • :D Cem yılmazında dediği gibi kuantuma giriş sadece kocaman bir kitap , siz nasıl bu kadar basite indirgiyorsunuz. Olmaz öyle şey bir deli kuyuya taş atıyor kırk akıllı çıkartamıyor

0|0
    0|0
  • secret kitabı bence güzel bir kitap olabilir gerçek olmasa bile insanları pozitife itmesi bakımından onaylıyorum ben

0|0
    1|0
    • Ben de o kitaptan sonra yoğunlaştım zaten :)

• Mesela nasıl bir konuda yaradı. Özel değilse anlatsan

• anlatırım tabi de burada biraz saçma olur ekle

• modern fizikle ilgileniyoz kunatum fiziğiyle değil :D

0|0
    0|0
  • ''Quantum fiziğine güvenen'' derken? Adamalar Nasa ve Cern' de Quantum için yırtıyor kendini. Onlar bile bilmezken biz nereden bilelim abisi. İlginç bu dediğin hiç duymadım.

0|1
    1|0
  • quantumu bilmemde ben kendi fiziğime güveniyorum :)

0|0
    0|0
  • her türlü kapışırız bitirme ödevimdi kendileri :)))

0|0
    1|0
  • muhtemelen ses ve görüntü kaydı alıyor evren =) tabiki mesaj bir şekilde ulaşma ihtimalı olabilir

0|0
    0|0
  • strett kitabını çok etkisinde kalmış gibi bir havan var kendini o kadar kaptırma...

0|0
    0|0
  • oo evrene pozitif enerji olayı mı bu :?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...