Barış Manço'nun sevdiğiniz şarkıları neler?

Merhabalar arkadaşlar bugun sabah uyandığımdan beri bir Barış Manço şarkısı dilimdedir gidiyo (yaz dostum ) gün boyu bunu mırıldandım şu şarkısı bu şarkısı derken farkettim ki her şarkıda bir anlam her nakaratta bir ima var örn:

Kendisini rahmetle anıyorum.

Güncellemeler:
2ay Soruma yanıtlarınızı paylaştığınız için teşekkür ederim ☺️😅ve sizlere benden armağan olsun ks'canlar
http://youtu.be/iJFhURGq6nA

1|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• benden öte benden ziyade, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi, kul ahmet'İn ceketi, hayır, rüya, ömrümün sonbaharında, sakız hanım ile mahur bey, 2023, unutamadım böyle uzar gider bunlar belli başlı olanlar diyeyim.

1|0
    0|0
  • Halhal en sevdiğim.

1|1
    0|0
  • ''Unutamadım'' şarkısını tek geçerim. Sık sık dinlerim..

1|0
    0|0
  • Can bedenden çıkmayınca

1|0
    0|0
  • Bir bayramı daha geride bırakarak bayram sabahının vazgeçilmezi olduğunu bir kez daha kabul etmiş olduğumuz bugün bayram şarkısı başta olmak üzere lambaya püf de dönence sarı çizmeli mehmed ağa alla beni pulla beni gibi birçok şarkısını da Ard arda sıralayabiliriz 😌😌😌

1|0
    0|0
  • dün yineeee yapayalnız dolaştımm yollardaaaa. yağmurlarda ıslanan bomboş sokaklardaaaaaaaa. gözlerimde yaş kalbimde sızı unutmadım seniiii. unutamadım unutamadım ne olurr anla beniii.. Allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • Dönence, sarı çizmeli mehmet ağa, kara sevda, gülpembe, alla beni pulla beni.

1|0
    0|0
  • Gül pembe, Can bedenden çıkmayınca, Dağlar Dağlar

1|0
    0|0
  • ayrım yapamıyorum ama bu aralar gesi bagları dilimde

1|0
    0|0
  • Ömrümün Son Baharında

1|0
    0|0
  • Gül pembe güzel

1|0
    0|0
  • Dağlar Dağlar

1|0
    0|0
  • Lambaya püf de favorim.

1|0
    0|0
  • kara sevda
    domates biber patlıcan
    yaz dostum
    donence
    gibi gibi
    ben bilirim

1|0
    0|0
  • ayağında gümüş halhal

1|0
    0|0
  • Dağlar dağlar. Gülpembe

1|0
    0|0
  • Vur ha vur, kolbasti, yaz dostum ole gider hepsi saglam eser mekani cennet olsun.

1|0
    0|0
  • gül pembe

1|0
    0|0
  • Ham meyvayı kopardılar :)

1|0
    0|0
  • Ride On Miranda

0|0
    0|0
  • Ahmet beyin ceketi

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...