Klasik gitar calabilenler bakabilir mi?

Arkadaslar buraya fotografini aticam bana bunu la si do gibi yazabilecek olan var mi? Bu sayilarin ne anlama geldigini bilmiyorum bilen varsa da aciklayabilir mi?Klasik gitar calabilenler bakabilir mi ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• e en alttaki mi telini temsil eder.---0-----3 gibi rakamlarda o telin 1. perdesine veya 3. perdesine basman gerektigini soyler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Perde numarasi onlar sıfır a gelince perdeye dokunmadan calacaksn hangi telin üstünde ise onun perdesine basacaksjn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Akustik çalıyorum onuda zorla.

0|0
    0|0
  • perde numarası onlar abgdae de teller numara hangi telin üzerindeyse o numaranın perdesinde basacaksın tele

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasil yani

• 2ay

3. Perde sondan ucuncuye mi basicam yani

• 2ay

3 rakamı hangi telin üzerine? en üstten ikinci yani B yazan satırda. ikinci telde 3. perdeye basacaksın.

• buna tab denir çoğunlukla amötörlör bunla uğraşır profesyonel ler kulaktan doğaçlama orjinaliyle aynısını, çok daha iyisini çalar. akort yapma yerleri yani burgulardan itibaren 1. perde,2. perde,345.. perde.1 23 buanlama geliyor

0|0
    0|0
    • 2ay

He tamamm bide sey var bu harfler koymuslar nota yerine onu nasil anlicam

• 2ay

BOŞ TEL VURUŞTA ÇIKAN SESLER :E Mİ NOTASI 1. TEL,<B Sİ 2. TEL,<G SOL 3,<D RE 4,<A LA 5,<E Mİ 6,

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...