Okulda kimse benimle takılmak istemiyor?

Okulda güzel/yakışıklı/fame/ahlaksız/belalı insanlar hep çok çevreliler. Kimse beni tercih etmiyor. Yakın çevrem sürekli başıma kakıyor bıktım bu durumdan önerisi olan var mı?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü iyi oldugun için boşver sunu hıç unutma sen değil onlar kaybedıyor sen bu devırdekı ortama takılma bence kapalılar bıle serserılerle çıkıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lisede aynı ben de böyleydim. Ergenlikte sevilmek için acımasız ve yırtık olmak zorundasın, insanlar çok çocuk oluyor çünkü. Son sınıfta sosyalleşmiştim biraz, çevre edinmeye başlamıştım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsanın çevresi illa güzel ahlaksız ya da fame felan olunca genislemiyor. Kültürel birikimin yeteneklerin hobilerin , olaylara ve ortamlara bakış açımda etkili bunda. bir ara bölümün ile alakalı olmadığı halde gidip sosyoloji derslerine giriyordum. Hoca dahil sınıfın büyük çoğunluğu beni tanır görünce yanıma gelir. Fakülte de tanıyan ya da blr yerlerde muhakkak sohbet ettiğimiz onlarca insan var. Onlar gelir görünce yanıma. Blr kaç kulüp ile sürekli etkileşim içindeyim oradan bir ton arkadaşım var. Fame, ahlaksız, ya da cok yakışıklı oldğumu düşünmüyorum ama çevrem geniş. Okula gittiğimde ben yalnız gezmek istemedikçe muhakkak yanımda biri olur. Kendini biraz geliştir derim. Monoton yaşama. Spor çevremde bir lafımız vardır 'lapacı' deriz yani hazırcı bos boş vakit öldüren, hani bu tüketici toplumun bireyleri ni kast ediyoruz. Öyle olmadıkça insanın muhakkak çevresi olacaktır...

0|0
    0|0
    • 2ay

Dediklerinin benzerini yapıyorum ve hareketsiz de değilim.

• Gizemli kız moduna gir. Çok işe yarar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Erkekler i çekmekte yarıyor o. Öyleyim zaten de o çektiğim erkekler de sapık olmasalar takılırdım valla.

• 2ay

O açıdan demedim. Kızlarıda çeker.

• 2ay

Yanlış anlamamıştım zaten de, kızları çekmiyor o 😂😂

• Fame dediğin nedir arkadaşım ya allah için bırak takılmasınlar yanlız kal en azından çevrende sahte kişilikler olmaz.

1|0
    0|0
  • durumun normal ınsallahıyı bırıyle tanısır sın

0|0
    0|0
  • Ilginc yaş kaç

0|0
    0|0
  • Yolundan ayrılma. Bende böyle şartlarla büyüdüm. Yaş 25 den sonra ibre tam ters yöne dönüveriyor. Bir bakıyorsun daha gidecekleri çok yol var sen geri dönmüş sün

0|0
    0|0
  • Nerde okuyosun sen belki kaynaştırım senı birileriyle

0|0
    0|0
  • Senin derdin ne, yani çirkin ve ahlaklı mı diyorsun kendine?

0|0
    0|0
    • 2ay

Orta çirkin değil, evet ahlaklı.

• 2ay

Ya bu adamların küfürsüz 1 saati geçmez kesinlikle, hareketlerine hiç dikkat etmezler ağır değiller hoca varken bile. Flört peşindeler. Bana ters.

• 2ay

O da iyiymiş

• neden ki

0|0
    0|0
  • hobiler edinip başka kimselelele takıl.

0|0
    0|0
  • Okul nerde

0|0
    0|0
  • Niye takılmak istemiyorlar kilolu mısun ? Çirkin misin

0|0
    0|0
    • 2ay

İkisi de değil beğenmiyorlar yanlarında egoistler.

• 2ay

Kapalı falan mısın dindar mısın

• 2ay

Dindarım ve farklılıklara da saygım var evet.

• çevreni değiştir..🤵🌹
    😲🔫(dıkşınnnn... dıkşınnn...)
    imza: alfonso jack"

0|0
    1|0
  • ben takılabilirm.

0|0
    0|0
  • Tablet al , içinden salata çıkart = Al sana fame , şan , şöhret...
    SONUNA KADAR TABLETTT REİZZZZ

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama insan yanında gezecek birini de istiyir ondan yok işte.

• 2ay

Çıkmaz olur mu , fame diyorum fame , şöhret sahibi.
      Tablet reisss:
      https://www.youtube.com/watch?v=VMD8j0yayY8

• 2ay

O çocuk çıkmıs 9una kb öyle olamam ben.

• Gel takilalim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende öyleydim lisede. şu an üniversite 3. sinif öğrencisiyim hala da tek takilirim en guzeli. Ha diyeceksin hic mi kosmuyorlar konusan yok mu? Var elbette adam karttan yoklamayla ismime ulasmis gunlerce ugrasip. En guzeli tek kalman kafan rahat olur dinle sen beni.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama teneffüslerde gezeceğim 1 kişi bile yok.

• 2ay

Belki de Allah seni birilerinden koruyor kim bilir olumlu düşün :)

• 2ay

Aa çok haklısın canım yaa.

• yalnız kal sorun olmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama takilcagim teneffuslerde 1 kisi bile yokki.

• 2ay

kendine yetemez misin

• 2ay

Ya dalga geçiyorlar okulda tek olanlarla. Okulun artistlik meraklıları çatıyor falan. Hiç uğraşamam.

Yükleniyor...