Enerjinizin rengi ne?

Herkesin enerjisinin bi rengi olduğuna inananlardanım yani kendini aşırı iyi hissettiği, üstüne tam oturan o renkte çok hoş göründüğü ve sevdiği renk kısaca. benimkinin kırmızı olduğunu düşünüyorum. sizin enerjinizin rengi ne?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Doğadaki tüm renk dalgalarının bir enerjisi var. Renklerden alınan bu enerjilerin de kişinin psikolojisini etkilediği varsayılıyor.

TURUNCU Neşe verici bir renk. Dışa dönüklük, canlılık ve heyecan, cinsellik duygularını harekete geçirir.

MAVİ Sezgilerin rengi. İç dinginliği, sevgi, huzur, sakinlik ve barış duygularını pekiştirir.

KIRMIZI Canlandırıcı etkisi var. Motivasyonu, enerji, coşku ve yaşama sevincini, sıcaklık ve aşk duygularını, kan basıncını ve vücut ısısını harekete geçirir.

YEŞİL Güvenin rengi. Paylaşma, cömertlik, huzur, istikrar, sakinlik, zihinsel ve duygusal benlikte etkin.

KAHVERENGİ Ağırbaşlılık, önderlik rengi. Eğitim, öğretim, kültür, sanat, emin olma ve sağlamlık duygularını pekiştirir.

LACİVERT Uyum ve başarı rengi. Sakin ve dingin olma duygularını pekiştirir.

PEMBE Duygunun ve saf sevginin rengi. Hayallerin, korunma duygusunun pekişmesinde etkin.

MOR Ruhsal dünyanın rengi. Asilliği, dengeyi, kendine güveni, sakinleştirici ve dinlendirici duyguları pekiştirir.

SARI Akıl ve zeka rengi. Umut, ilham ve yöneticilik duygularını pekiştirir.

SİYAH Güç ve bireysellik rengi. Tutku, hırs, inat ve muhalefet duygularında etkin.

benim rengimse siyah kesinlikle. lacivert ve sarı dışında bütün renkleri kullanırım. ama her zaman ilk tercihim SİYAH...

1|1
    0|0
    • Mavi ve yeşil bana tamamen uyuyor :)))

Siyah aslında tün renklerin birleşimidir. Demek ki siyaha senin yazdıkların dışında tüm anlamlar da yüklenebilir (bence).

Güzel paylaşım. Tebrikler :))

+1 (Bu kez önce puanı verdim)

• bence de... siyah benim için bütün renkleri yani bütün anlamları içinde barındıran bir renk...

:))))) tşkler. önce puan tabi :))))

Erkekler Ne Diyor 9

• Yeşil ve mavi :))

0|0
    0|0
  • enerjimin rengi beyaz ak yani:))

1|0
    0|0
  • Hım hiç düşünmemiştim ama beyaz ve gri gibi geldi şimdi düşününce

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama düşününce turuncu, ve yeşilin canlı tonları gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Benim enerjim Sari-Kirmizi

1|0
    0|0
  • Siyah

0|0
    0|0
  • benimkide kirli beyaz...

0|0
    0|0
  • mavi tonları

0|0
    0|0
  • ben siyah-beyaz-gri insanıyım :) bu 3 renk konusunda takıntım var demek ki enerjimi onlar etkiliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• mor

0|0
    0|0
  • pembe ve mavi

0|0
    0|0
  • kahverengi bana çekici geliyor. yumuşak bir koltukta gömülüp uzanmayı, rahatlığı aklıma getiriyor bu renk. ama enerjimin rengimidir bilmem.

0|0
    0|0
  • kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun

1|0
    0|0
  • yeşil

0|0
    0|0
  • bu gunluk turuncu :)

0|0
    0|0
  • Şarap kırmızısı