P*rno film bir sanat mıdır?

p*rno film bir sanat mıdır p*rno film bir sanat mıdır

• Evet
    18% (2)30% (3)24% (5)Oy Ver
  • Hayır
    82% (9)70% (7)76% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
soruyu özellikle cinsellik başlığında sormadım. bence de bu bir sanat değildir ancak batılı bağlamda düşünüldüğünde ciddi bir şekilde yapılmış bir p*rno sanat olarak algılanabiir netekim film, dizi ve reklamlar da p*rnografi bol bol sanatsal(?) bir şekilde kullanılıyor

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Kültür sorusu altında bunu soruyorsunuz.Sanıyorumki sorunun kaldırılmaması gözden kaçışı veya belki izin verilmesi.Bence değildir.Başka bir şeyde demek istemiyorum ve ben kadınlara yönelik iyi filimler ve çekimler yapıldığını düşünmüyorum .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sanatın ne demek olduğunu unuttular kesin...beyin başka tarafla çalışınca...duygu yok hiçbirşey kalmamış.Allah kavramı da olmayınca gerçi hoş olan bazılarına da para tatlı gelmiştr...neymiş?sanat için soyunuyorum...hahaa:)) bu ne ya ! ne sanatı...satılığamı çıkarıp,herkezle özelini paylaşmak..

0|1
    0|0
  • P*rnografi cinsellik içeriyorsa, ve herhangi bir toplumsal gerçekliği anlatmak için rahatsız edici unsur olarak kullanılmıyorsa bence değildir...

Fakat bazı durumlarda, şiddet p*rnografisi bu amaçla kullanılabiliyor...Yanlış yorumladıysam düzeltin fakat Barda filmini buna örnek olarak verebilirim...

0|0
    0|0
  • hani derler ya , ... o sanatın içine aynı öyle...

1|0
    0|0
  • Ahlaksızlık. Bide kültürde sormuş:/

1|2
    0|0
  • kadın yönetmenlerin dönemsel filmlerindeki p*rnografik unsurları esas alıp evet sanat diye yorumlayan eleştirmenler var.

0|0
    0|0
  • Ne sanati yaaa sen hic p*rno ceken birinin kamerayla, açıyla, sahneyi guzel göstermekle ilgilendigini gördünmu? Zaten insanlar buna ac oldugu icin ne cekse tutulcak. Nu resim sorsan falan belki de film kesinlikle degil

0|0
    0|0
  • sanat toplum içinse sanattır

0|0
    1|0
  • hayır bence.

0|0
    0|0
  • Him hii ciplaklar da sanatçi evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Cinsel yönelimlerini bastıranlara göre ihtiyaç, Kapitalist ve emperyalistlere göre para kazanmak için kullanılacak bir araçtır...

1|0
    0|0
  • İçeriğinde p*rnografik sahneler olan sinema filmleri ayrı ana teması p*rno olan filmler ayrı .

0|0
    0|0
  • oda bir nevi sanat sayılır eğitici bir tür insanın hayal gücünü geliştiriyor..pozisyonlar felan ..:))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle değildir diyorum... Sanat güzel olanı işler ve güzeli arar. Ahlak'ın bulunmadığı yerde güzel imkansızdır...

0|0
    0|0
  • yanlış kategori

0|0
    0|0
  • misal gençlik yıllarım aklıma geldi

Emmanuelle serisi ahh ahhh

eaaaa

öhhüüüü

emmanuelle benim için bayağı bir seks filmi değildir. Emmanuelle bir genç kadının Erotizme dönük iç alemini ustaca anlatan şiirsel bir sinema yapıtıdır.

0|0
    0|0
  • P*rno sanattır Aurora Snow sanatçıdır.

0|1
    0|0
  • evet benden aslinda iyi bir sanatci olabilirdi :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...