Cem Karaca mı, Barış Manço mu?

Hangisini daha çok seversiniz? Ben Barış abiyi biraz daha fazla severim ama ikisinin yeri de ayrıdır.

2|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Ağır bir soru değil mi bu şimdi?
    Barış Mançoyu çok severim Cem Karacayida hatta bugün şarkılarını dinledim Cem Karacanın.
    Galiba sesi ve tarzı ile Cem gönlümde bir adım önde.

0|1
    0|0
    • 2ay

2. Video ne kadar güzel. Kurtalan Ekspres ve Cahit Berkay. Bu muhteşem dörtlü üstüne bir de Aşık Veysel.. Ruhum şad oldu resmen

• 2ay

tam demek istediklerimi dediniz :)

En İyi Erkek Görüşü

• Baris manço. buyuk sanatçıydı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 15

• tabiki Barıs manco. Cem karacayı da seviyorum ama barıs manco yu dogdugumdan beri bilirim yas 40 1976 dogumluyum 3 kez konserine gittim tanıstım imzasını aldım. yaptıgı muzik kendi zamanının en ileri uctaki muzigi yaptı ozellikle anadolu rock barıs manco ile cok yol kattetti cem karaca da oyle
    cem karaca daha toplumsal daha yaralara merhem olan ozunu halk ozanlarından alan pir sultan abdal koroglu asık veysel neset ertas ruhi su gibi halk ozanlarının turkuleri klasik batı muzigine empoze etti bunu yer yer barıs manco da yaptı ama cem karaca turku bazında agır basıyor.
    barıs manco muzik ve orkestra bakımdan cok ust duzey muzik sundu.
    toplumun her kesiminden begeni kazandı.
    ikisine de Allah rahmet eylesin nurlar icinde yatsın. Cok degerli sanatcılar.
    kolay kolay yetişmiyor 3. kusak oldugum icin bunu cok bariz hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Şimdi ikisi bence karşılaştırılamaz karşılaştırılması teklif bile edilemez. Biri şarkılarını siyaset ile harmanlarken bir diğeri ise Dünya barışı gibi siyasetten uzak bazen neşeli bazen hüzünlü şarkılarıyla 7 den 77'ye herkese ulaşmayı başarmış hatta ve hatta zamanında MJ ile sahnede beraber yer almış bir Efsanedir.

0|0
    0|0
  • ergenken barış manço şarkıları dinlerdim büyüdükçe cem karacaya bir geçiş yapıyorsun ama 2 sininde yeri ayrıdır bizde :D

0|0
    0|0
  • İkiside e n hayran olduğum parçaların sahipleridir. Ayrım yapamam sanırım

0|0
    0|0
  • Barış Akarsu 👍

0|0
    0|0
  • Tabiki cem karaca

0|0
    0|0
  • cem karaca solcudur barış manco sağcı milliyetci

0|0
    0|0
    • 2ay

İnsanların siyasi görüşleri kimseyi ilgilendirmez, biz sanatçıların başarılarına ve kişiliklerine bakarız.

• 2ay

hakılısın

• Baris Manco.

0|0
    0|0
  • Barış abi başkadır.

0|0
    0|0
  • Barış Manço..

0|0
    0|0
  • Barış

0|0
    0|0
  • Soru aynen şuna benzemiş 😂 haşlanmış yumurta mı omlet mi 😊

0|0
    0|0
  • Bacem karço bence.

0|0
    0|0
  • Cem karaca.

0|0
    0|0
  • Bu çok zor bir soru çünkü ikisi de çok değerli bir sanatçı ve ikisini de çok severim. ikisine de Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...