Taksim Gezi Parkı...

Taksim Gezi Parkında Gezdiniz mi? Hadi siz gezdiniz diyelim. Çoluğunuz Çocuğunuz gezemeyecek... Tehlike'nin farkında mısınız? Lütfen evde boş boş pinekleyenler gelsin ve bir faydası dokunsun...

Güncellemeler:
Bazı yorumlara inanamıyorum. Ne kadar SIĞI insanlar varmış burada...

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Çok haince bir saldırı...sabah herkes uyurken, düşmanı basar gibi...:((

0|3
    1|2
    • Bunun adı Nefret...

• bunun adı korku..sindirme...baksana korkudan internette bile yazamaz olduk istediğimizi...

hala Acun izlensin...Tropik adalardaki ağaçlar yeter bize.

• haklısın ne ne yazık ki yaşadığımız toplumda takım gibi siyasi parti desteklendiği için yukardan parti yöneticisi tükürse taraftarları (seçmenler diyemiyorum) şükür der, birileri betonlaşmaya karşı çıkıyor, diğer taraftan tek bir destekçi çıkmıyor niye çünkü yüce liderleri öyle buyurmuş başaka türlü doğru olmaz onlar için. aslında ağzım küfür dolu, ... denecek bir şey yok umarım birgün yapılanlar karşılıksız kalmaz...

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne parkmış herşeye susup buna atarlandınız ey kemalistler

2|4
    3|5
    • kemalistler öyle uzun eylem yapamaz :) ordakiler sosyalist insanlar kemalistler gelir arkanızdayız yanınızdayız aslanlar kaplanlar der gider

• Cevaplayan23 saat önceHe tamam kedi resmi koyan türbanlı arkadaşım

Salak değiliz herhalde...çok mu zeki sandın kendini de cevap vermeye çalışıyorsun...

• @ meraklı yorumu beğendiğimi belli etmeye çalışmıştım, Hıyarlar alenen kendini belli etmeye bşladı son 2 gündür, ne dökecek tuzum kaldı ne verecek aklım

• Guluyorum sadece chp vekilo kendini makinenin onune atmis orada agac kesilmesin die biryerlerini yirtanlar ormanda ates yakip sondurmeden gidenler ayni zamanda. Gecende emek sinemasini proteato ediyorlardi ayni grup. Bir kere gidip film izlemis mi acaba orada avmlerde 3boyutlu 5boyutlu filmleri izlerken bir kere emek sinemasina gitmis mi film izlemeye sonra orada toplanirsiniz. Samimiyetsizlik baska birsey demiyorum. Herseye muhalefet olmayin ki arada bir dogru oldugnuz konularda hak verelim. Ama 3.kopru yapiliyor adam diyor ki yok adi ahmet olsaydi mehmet olsaydi . Agaclar kesilmesin die yirtinanlarda agaclarin ustune ismini kaziyanlar. Anarsi ciksin devlet zayiflasin.. İnsanlarda bu oyunlara kaniyor yazik cok yazik.. Sirf eylem yapmak icin para kazanan insanlar var ne diosunuz orda durmak icin para alanlar var acin azcik gozunuzu.

0|3
    0|1
    • haklısın sen uyumana bak rahatsız olma, ama unutma sıra sana da gelecek ...

• Birak bu kaliplasmis cumleleri ac gozunu bu eylemlerin sirtindan para kazanan cikar saglayanlar var halkida galeyana getiriyorlar onlarida oyunlarina alet ediyorlar yazik size olan gozunuze oluyor halki orada telef ettirip uzerinden siyast yapmasinida biliorlar.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sunu bir kendine sor :Ben bu parki gercekten cevreci oldugum icin mi koruyorum yoksa bu cabam kendimi evde pinekleyen herhangi bir insandan daha ustun lanse etmek icin mi ?Bak ben dogayi koruyan cevreci duyarli ustun bireyim.Onca isimi biraktim geldim burada antidemokratik bir ugras icerisindeyim.Cok buyuk adamim lan ben vs vs vs.Samimiyetsiz bir egodan baska bir sey degil bu dostum.Demokrasilerde fikirler polisle catisarak savunulmaz.Romantik usluplarla suslenmis uc bes devrim hikayesinin irrasyonel kahramanlari olarak hayal etmeyin kendinizi.

1|2
    0|0
    • :))) demokrasilerde fikirler polisle çatışarak savunulmaz, çünkü gerçek demokrat ortamlarda polis kendi halkına zulmetmez, her görüş özgürce savunulur farklı renkler bir arada yaşar, ülkedeki gibi sesi çıkanın ses telleri kopartılmaz... gülüyorum... laf vurmak adına değil emin ol, zavallısın bu kanaatteyim, çünkü başka görüşleri sindiremeyecek saygı duymayacak kişi benim gözümde zavallıdır. dünya kimseye kalmayacak bu kesin hele senin gibilere hiçç...

• Farkli gorusleri pek tabii kabul eden internasyonalist bir insanim.Bunu laf olsun diye soylemiyorum yasamim geregi boyleyim.Mesele su ki ben bu tip eylemlerin fikri gorusun beyani icin yapildigina inanmiyorum.Goruslerimizi konusularina gore siyasi ,bilimsel,sosyolojik ortamlarda insani sinirlarin disina cikmayarak belirtmeliyiz.Boyle olmaz.Onyargilarimizdan arinmali ne yasarsak yasayalik hakkimizi hukuk ve insaniyet sinirlari icerisinde aramaktan vazgecmemeliyiz.

• Ulasmedi mesela Hic tanimadigi bir insana zavalli diyebilen bir yaratik hayal et(yaratildigindan emin olamadigimiz icin gel biz buna olusum diyelim)Bu olusumcagiz fikirlerini ne derece demokratik bir sekilde savunabilir?Oncelikle bu persfektifini degistirmelisin

• istanbulda olsam ordaydım

1|3
    1|3
  • Biraz önce arkadaşımdan duydum, şafak vakti uykunun en derin yerinde atmışlar direnişcilere gaz bombalarını.. Tayyipten topluca metasınız hatırlatması; Bas gaza...

1|0
    1|3
  • Adamlar boş işte hep bir numara. Kim bu adamlar? Kemalistler, solcular, komünistler, devrimciler, falan filan. Hep iki ayyaştan dolayı böyle oldular.. Ee çok içince şuur kayboluyor tabii..

2|1
    2|4
    • İki ayyaşmış, Tamam tayyip destekçisisinizde, kendinize ait fikirlerinizde olsun, az özgün olun.. Düşünmektendemi acizsiniz :S

• tayyibin destekçisi olduğun için sanada yazayım iftira atmak ve karalamak günahtır. Ben demiyorum dincisiniz ya okuyun kitabınızı biraz...

• O iki ayyaş kadar beynin çalışsaydı keşke :))

Orada bir düşünce akımı savunulmuyor...Bunu idrak edebilseydin keşke..

• yok gezmedimmm

0|0
    0|0
  • Yazık yaa bu kadar kendi isimlerini karalamalarının bir nedeni olmalı. Acaba kime peşkeş çekmek için yıkıyorlar taksimin son ağaçlarını ve parkını.

0|0
    1|2
Yükleniyor...