En kalitesiz yaşam türkiyedeymiş sizce de öyle mi?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Biri sormuştu az önce Deveye boynun eğri, demişler; nerem doğru ki, demiş ne demektir diye şu konu anlamını açıklıyor işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye düzelse şaşarım..hiç bir şeyi yerli yerinde oturtamıyorlar.(yönetenler yeme derdinde)..bazı ülkelerde de var bu ama en azından kalitesiz de olsa düzen içinde...

0|1
    0|0
    • aynen yolsuzluk çok var türkiyede

• :))) hadi penguenlerden geçtim ama ayılar biraz zor :)))

• :))onlar sevimli gözüküyorda...onları yemeyi de türkiyeden öğreniriz yolunu:)) sonunda onlar beni yiyecek kesin:)

• Avrupa'da doğrudur ama Türkiye Ortadoğu'nun "American Dream"'i

1|2
    0|2
  • Bizim ulkeyi gomecek yer ariyolar

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğrudur..

1|1
    2|1
  • kalitesiz yaşam neye göre? çok değişken bir durum.bazı konularda yerlerdeyiz zaten orası bir gerçek.

0|1
    0|0
    • işte linke bak ona kaliesiz yaşam olarak değerlendirmiş amerikan haber ajansı

• zaten linke baktım kalitesiz yaşam bir çok konuda var onu demek istedim uzun yazmak istemedim.ekonomik olarak zaten millet salak 1000 liraya çalışıyor:) bak şimdi eğer futbolda olan tepkiler maaşlara gösterilse bu ülkede maaş sistemi de değişir.yani ekonomik olarak dandik maaş ve gelir orantısı ve kiraya bakarsanız ...vs vsvs s... hangi birini anlatalım? bok gibi işte

• haklı oranın insanı daha bilinçliii dah iyi oraa

0|1
    0|0
  • Ortalama bir ülke. Daha kötüsünü göremeyen insanlığın, kötü dediği yere bakın, Türkiye.. Sizi Burma'ya, Kolombiya'ya, Filistin'e, Irak'a, Afganistan'a, Rusya'ya, Afrika'ya, vb davet ediyorum. Bırakın bu safsataları, şükredin Allah'a, oralarda yaşamakta vardı..

1|1
    0|0
    • diğerleri tamamda rusyayı anlamadım ?

• bunları bilmiyordum işte bu kadar cani olduklarını sen hiç bulundun mu rusyada?

• Halimize Şükür edelim!

0|1
    0|0
Yükleniyor...