Bu filmi hatırlayan var mı ?

link bu filmi çocukken izlemiştim adını hatırlamıyorum çok korkunçtu adını hatırlayan var mı ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• hatırlar gibiyim ama o mu bilmiyorum bu vardı bir kaç kişi daha vardı ölmüşlerdi falan bu yemek yerken boğulmuş muydu neydi ama o mu tam emin değilim hatırladığımı söylüyorum sihirli kapılar falan vardı sanki camdan böyle üstünde yazılar yazıyordu ? yanlış mı hatırlıyorum :/

0|1
    0|0
    • hacı bende şöyle hatırlıyorum bu şişko dombalak mahsen gibi yerdeydi zincirli filan buna yemek getiriyorlardı. sonra bir çocuk bunla arkadaşlık yapıyordu

• evet evet tamam işte ama hatırlamıyorum ismini :D

• bunu realde görüp koprkmucak bitane adam varsa bende i*neyim. Mahsenden çıkamaz zaten o g*tle :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu ne beahhh 2. foto güzel olmuş :) İlk defa gördüm bu filmi :/

0|1
    0|0
  • ben bu film izlemedim

0|0
    0|0
  • izlemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• fotoğraflar aynı filme mi ait yoksa hepsi farklı filmlerden mi alınmış onu bir öğrenebilirsek birde filmin konusunu biraz anlat senin için arayabilirim

0|1
    0|0
    • ayrı filmlerin fotoğrafları ama bu ve bundan sonraki fotoğraf sadece aynı filme ait yukarıda biraz bahsettim ama çok eski film hafızam o kadar iyi değil çocukken izlemiştim korkutuğum içinde bilinçaltımda kalmış

• freedinin kabusu bilmek kaçtı galıba öyle hatırlıyorum yanlısda olabilir.sonunda patlatıyorlardı bu şişkoyu ceyran verip

0|1
    0|0
  • Ben bu filmi izlemiş olamam :) eğer izleseydim şuan burada değildim.

0|1
    0|0
  • İlk defa gördüğüme eminim.

0|2
    0|0
  • Austin PowerThe Spy Who Shagged Me filminde buna benzer bişey var.

0|1
    0|0
  • Ben izlemedim.

0|1
    0|0
  • Bunların hepsi ayrı filmlerin.Birazı da o makyajları yapan insanlar gibi görünüyor.

0|0
    0|0
  • ben hiç bu filmi hatırlamıyorum 91 doğumluyum 4 yaşımdan ortalama 10 yaşıma kadar hergece film izlerdim elm sokağı kabusu favorimdir ama bu tipi hatırlayamadım

0|0
    0|0
  • adams family :) bir teşekkürü hak ettim heralde :D

0|0
    0|0
  • en son pinokyonun lanetini izledim 15 sene önce biraktim korku film olayini...

0|0
    0|0
    • Az önce araştırdım da Kanlı Pinokyo bumu filmin adı? Sizin dediğiniz gibi bir film yok varsa da bulamadım :)

• filmin isminin Pinokyonun laneti olmasi lazimdi ama cok eski filmdi, epey bir aramak lazim.

• Hımm ekşide buldum dediğiniz gibi korkunçmuş :) Neyse ben araştırayım.Sağolun...

Yükleniyor...