Evlenme programlarına katılabilirmisiniz

Esra erol u proramına mesela.. hoşlandığınız biri çıksa cesaret gösterip o paravana geçebilirmisiniz..Katılanların niyeti gerçekmi sadece tv şov amaçlımı zengin bir eş bulmakmı Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yok:) ama gidip seyirci olarak gidin derim.Paravana girmeden.Makarasına seyirci arasında oturun derim boş vakti olan hatunlar ve erkekler.Yani güzel bir sevgili de yaparsınız.Aslında o salak programda taş gibi düzgün hatunlar var:) ben gitmem ama gidcek olanlar seyirci arasına gitsin mutlaka çok tatlı hatunlarla da tanışırsınız :)

0|0
    0|0
    • seyircileri para ile tutuyorlar diye duymuştum

• ben gidemem hocam .. ben zaten evliyim :D

• ahahah :D bu iyidi hocam

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakmıyorum bile..

0|0
    0|1
  • katilmam sanirim utanirim bende ama ikinci evlilikler icin vea 40 yasina kadar evlenmeyenler icin uygun program bence güzel ama gencler neden gidiyor onu anlamiyorum 18-20 yasindaki kisiler hele ya bu sacmalik

0|0
    0|0
    • kolay ulaşım ile şöhret olma olabilir

• olabilirde para icin zenginlik icin gencligin gitmesi ne kadar dogru olabilir sevmedigi hoslanmadigi kisiyle nasil yasanilirki para icin akil almiyor )

• yok be ne işim var hele 18 yaşında kızlar katılıyor ya deli oluyorum

1|1
    0|0
    • Bende onu anlamıyorum bakıyorum dışarıda istese bir sürü erkek bulabilecek kızlar geliyor.

• salaklar ama pazarlıyolar kendilerini resmen :)

• Gerçekten bazen iyi niyetli insanların güzel kızları görüp alet olduklarını görüyorum onlar genelde biraz saf oluyorlar konuşamıyorlar bile

• koca bir saçmalık! anneme kalsa bende bir kıyısından geçmiş olacaktım ya neyse :)

0|0
    0|0
  • cesaret değl o rezillik

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben su gibiyi aramıştım canlı yayında 50 yaşında kadının birine talip oldum :D anlatsam altına sçarsın :D

0|1
    0|0
  • katılamam utanırım

1|1
    0|0
  • Bu tür programlar bana inanılmaz itici geldiğinden dolayı katılanlardan da hoşlanmam.

0|1
    0|0
  • Kim bakar ki bu tipe :D

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım birinin ordaa ne işi var ışık hızıyla soğurum ondan :)

0|0
    0|0
  • Okadar düşmedim ordakilerde gözüme defolu olarak gözükür

0|0
    0|0
Yükleniyor...