Siz kimi seversiniz 😊 ?

Siz kimi seversiniz  😊 ?
Ben cemal SÜREYA'yı âski hissettirebildigi ve bana dizelerinde kendimi kaybettirdiği icin seviyorum peki ya siz hangi şairi neden seviyorsunuz😊😊😊

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sana gitme demeyeceğim
    Üşüyorsan ceketimi al
    Günün en güzel saatleri bunlar
    Yanımda kal

Sana gitme demeyeceğim
    Yalanlar istiyorsan yalanlar söylerim
    İncinirsin
    Yine de sen bilirsin

Sana gitme demeyeceğim
    Ama gitme Lavinia
    Adını gizleyeceğim
    Sende bilme Lavinia

Özdemir ASAF

Aslında bir kişiye bağlı değilim çoğu şairin kendine özgü güzel şiirleri var hepsini okurum kendi seçtiğim şiirler falan oluyor onları okurum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cemal süreya, nazım Hikmet, Orhan Pamuk, Cemil Meriç, Oğuz Atay, Mevlana hepsini seviyorum işte Azizim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1|1
    0|0
    • 2ay

Omer hayyaminda farkli bir havasi var bana göre onun asklari sanki askin bir baska hali gibi gelir bana

• Hayatım sıkıcı ve değersiz olabilir ama en azından benim hayatım; fabrikada üretilmiş, ikinci el, kalitesiz bir hayat değil.
    - Chuck Palahniuk

Gerçekten benim gibi yaşamayı çözmüş ve yaşamayı seven bir adam.

1|0
    0|0
    • 2ay

Evt gercekden guzel bir kalemi varmis

• 2ay

Fiziksel güçle ve mülkiyetle olan bağlarımı niçin koparıyorum? Çünkü ancak kendimi mahvederek ruhumun gerçek gücünü keşfedebilirim.

Al bu da bonus olsun :)

• 2ay

😊 olsun

• Ben birini sevmiyordum.
    O da beni sevmiyordu
    Bir gün bir yerde randevulaştık
    Ben gitmedim, o da gelmedi...

Özdemir Asaf...

1|0
    0|0
  • Fuzuli'nin lirikliğini, Nedim'in umursamazlığını, Şeh Galip'in bilgeliğini, Sezai Karakoç'un kapalılığını, Murathan Mungan'ın rahtlığını. Hangisini saysam bilemedim.

0|0
    0|0
  • Cemal. sureyanin arkadasiyla. arasnda gecen bir idda icin soyadinin bir harfini sildigini biliyormusun. Ayrica cok degerli bir sairdir kendisi allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • Necip Fazıl Kısakürek

1|0
    0|0
  • Valla bu söz çok mantik taşiyor ve çok anlamli

1|0
    0|0
  • kemal sunali

0|0
    0|0
  • Şair değilde yazar olarak J. R. R Tolkien'e hayran kaldım kitaplarını okudum da

0|0
    0|0
  • Oğuz atay

0|0
    0|0
  • Şiir sevmem

0|0
    1|0
  • Hüseyin Nihal ATSIZ

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Sabaddin ali

1|0
    0|0
  • Sabahattin Ali sözcükleri öylesine kalemine hapsetmesi ve onlarla ustaca oynaması hayran olmama yetiyor

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet gercekden hayran olunasi bir kalame sahip en begendigim sairlerden biridir kendisi

• Sabahattin Ali

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet gercekden enfes bir kalemi var aski hakkiyla anlatabilen nadir sairlerden dir kendisi 😊

• Kimseye sevmem :D

0|0
    0|0
  • Kendimi

0|0
    0|0
  • Nihat doğanı seviyorum ben dghfjvjvbkbmbm

1|0
    0|0
Yükleniyor...