Okullardaki saç sakal muhabbeti.

arkadaşlar okullarda ne kadar çok sıkıyorlar adamı ya son sınıfım ilk defa bir bugün sakallı gittim oda 2-3 günlük sakal fazla da yok hocayla baya tartıştım yok yazdı beni siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sakal olmamalı öğrencide bu ne suyu çıktı öğrenciliğin

0|0
    0|0
    • bir kere oldu zaten ki saça bile karışıyorlar. buna biraz hocalar zorluyorlar.

• ben öyle düşünmüyorum valla okul bitti zaten kurtulacaksın sıkını yapma

• valla bugünkü tartışmadan sonra çok rahatladım diyebilirim 1 sennin bütün stresini üzerimden attım bu saatten sonra sıkıntı yapmama zaten :D sağol :D

Erkekler Ne Diyor 3

• bu işi hiç anlamıyorm okula gir keneden gibi sakalı uzun dolu adam görürsn ama adam gider seni almaz:D ben okula 1 sene boyunca kirli sakalla gitmiştm uzundu hep hiç çekmediler ama son 1 hafta var karne alıncak ölesine okula bir gidiyim dedim ders falanda yok adam geldi beni çekti git kestir gel dedi:D gelde s'kme:D

0|0
    0|0
  • bizim zamanımızda liseye jole sürüp bile giremiyorduk, kışın kar yağarken saçlarımı buz gibi suyla çok yıkatmışlardı. onların sayesinde sinüzit oldum hala küfür ettiğim hocalarım var..

0|0
    0|0
    • zaten son sınıfım ilk defa bugün gitmişim başka zaman herkesi bir hafta idare derken bana uyarı vermedi direk yok yazdı lanet.

• hahahah yardım ederler bu konuda 1 numaradırlar neyse ben kaçtım iyi geceler sağolun muhabbet için iyi geldi :D

• iyi geceler kardeşim :)

• ben okumaya karşıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...