Kim milyoner olmak isteri izler misiniz?

Bir ilk yaşanacak bu cumartesi saat 21:30'da. Kız bir milyonluk soruyu görecek. Yıllardır olan program ve kimse görmemişti, sizce oraya kadar gelen kız bir milyonu alır mı? Yoksa şans bu belli olmaz mı dersiniz.

Güncellemeler:
Herodot'un yazdığı, Mısır firavununun dilin kökeni deneyinde, doğunca çobana kapatılan, o dahil kimseyle konuşturulmayan çocuğun söylediği ilk kelime nedir?

Oha soruya bak bu nasıl soru. 1 milyonluk soru bu arkadaşlar.

0|0
22|22

En İyi Erkek Görüşü

• Arada bir vakit buldukça bakarım. Bu değerdeki sorunun ne olacağını merak ediyorum açıkçası :)

0|0
    3|1
    • Açıkçası bende o yüzden cumartesi gelsin istiyorum bir an :)

• Aynen yanılmadık :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Kız 1 milyonu alamayacak. Abuk subuk, ucu açık, cevabı çift seçenekli bir soruyla kızı tezgaha getirecekler, milyonu yedirmeyecekler kıza. Buraya yazıyorum demedi demeyin. Buna benzer durum(Kim 500 milyon ister, kravat sorusu) daha önce yaşandı çünkü.

0|0
    0|0
  • ben türkiye'de başladı başlayalı izliyorum 250 binlik soruyu çok gördüler ama o soru bir türlü cevaplanamadı.

abd'de 6 kere büyük ödül alınmıştı sanırım. diğer ülkeleri bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • gereksiz yere 2 cevap vermene gerek yok 1 puan için. neyse bizde de bir ilk olacak işte

• sağol meğer iyilik yapıyormuşsun :) şimdi bu yazdığım cevaplar kurallara uygundur herhalde. ben buraya üye olduğum zamanlarda her soruya istediğin kadar cevap yazabiliyordun. 40 bin 50 bin experler oluyordu. cevaba verilen puanlar çok fazlaydı. şimdi geldi bu kısıtlamalar bakma.. bu belki 5. üyeliğim oldu.

• evvet eskiden 10 puandır birde cevaplar çok sinir bozucu :(

• Eminimki o soru çok kazık olacaktır. Yani oraya gelmek için sadece bilgili ve şanslı olmak yetmez, aynı zamanda yürekli olmak gerekir. O her kimse umarım en son soruyu da bilir.

0|0
    0|0
  • göreceği kesin değil, fragmanda öyle gösteriyor sadece.

0|0
    0|0
    • Hayır böyle bir şey yapmazlar, çünkü daha önce çok 125.00 TL'ye gelen oldu, böyle gösteriş yapmadılar.

• Bende evimde 250 binlik soruyu bilmiştim olabilir :) Vardır ondan bir çapanoğlu azcık izledim sürekli kenan tanımyorum bayanı asla yardım yok gibi şeyler diyordu.Bu kız milyonu alırsa bu yarışma biter bence artık sıkılmışlardır benim görüşüm ;)

0|0
    0|0
  • Aa kolaymış bu ya. :) cevap:ekmek.

0|0
    0|0
    • neresi kolay bee :))

• Şaka yaptım, google'dan baktım cevaba. :)

Gerçekten kazığın kazığı bir soru. Yuh diyorum sadece.

Programı izlemedim. Yarışmacı bilebildi mi peki cevabı?

• O hala düşünüyor ama ver dicek sanırım. derse alacak 15.000 tl :/

• o kızın çok farklı bir bakış açısı var, hiç belli olmaz 1 milyonluk soruyu da bilebilir, cesaret ederse tabi.

0|0
    0|0
  • izlemiyorummmm

0|0
    0|0
  • kesin çok saçma bir soru olacak kimsenin normalde bilmesi gerekmeyen genel kültür olamayacak derecede saçma ama şansına ya tutarsa inşaallah tutarda parayı alır

0|0
    0|0
  • bildiği yerden gelirse soru alır neden olmasın .. kısmet meselesi...

0|0
    0|0
  • Çok kıskandım la kızı benle yasıt ama bok gibi parası oldu

0|1
    0|0
    • ahahaha oturduğun yerde bilgisi ile :)

• Aynen 21 yasındaki birisi için 250.000 servet demek ya. 4 tane apart al, 1 de araba al. O 4 aparttan 2000 lira kira gelir. Kendisi de çalıssa ayda en az 4000-5000 lira gelir. Vay anasını be

• Bende arda turan gs de yıldız olduğunda ağlamıştım :) benden küçüktü.şans kardeşim :)

• halam izlemiş haberi var kaçırmaz hayırlı olsun şimdiden iyi günlerde harcasın

0|0
    0|0
  • joker hakkı varsa alır yoksada ki büyük ihtimal yoktur :D alabilirde şans gibi geliyor bana :D

0|0
    0|0
  • geçende öyle dediler adam çekildi 250 binlik soruyu gördük sanırım :)

0|0
    0|0
  • Sırada bekleyen yarışmacılar için olabilecek en şanssız gün. 45 dakika bununla geçer artık.

0|0
    0|0
  • Alsa ne olur ki parayı vermiyorlar ki :)

0|0
    0|0
  • arada sırada izlerim

0|0
    0|0
  • denk gelirse izlerim de soruyu merak ettim şimdi. kesin abuk subuk bişey çıkar :/

0|0
    0|0
  • Bazan izlerim inşallah alır ama kazık bir soru çıkar 5 bini alir bence bilsem izlerdim.

0|0
    0|0
  • Bence Kız Kararını Çoktan Vermiştir. :)

0|0
    0|0
  • alamaz dıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...