Yunan mitolojisi?

Biri şu naleti anlatsın ya. Kim kimin çocuğu kim kimin kardeşi bir şey anlamıyorum az anlatın ya. Bildiğiniz ne varsa yazın.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Percy Jackson ve Olimposlular serisini okursan Yunan mitolojisi hakkinda herseyi ogrenebilirsin ve kitap cok sariyor birakamiyorsun yani

0|0
    0|0
    • Filmini izledim kitap okumayada bayılıyorum ama vaktim yok bildiğin birseyler varsa anlatirsan cook mutlu olurum.

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi biri var herkes onun çocuğu. Bu adama zeus derler adam öyle piiiis, öyle çapkın ki aynı bizim berkecan. Ha berkecan Zeus, sonra bu Zeus kardeşiyle evleniyo ayıp ama napıcaz yunanlılar böyle istemiş. Sonra bu kardeşiyle bundan bikaç çocuğu oluyo hepsi piiis, biri Ares biri Hephaistos gibi bişey. Athena Zeus'un ilk karısının çıcığı bunun kafasından fırlamış artık nası fanteziyse. Benim bildiğim böyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kanka karışık ya zeus arada insanlara kayıyor baya karışık

0|0
    0|0
  • afrodit or. spu zeus pez. venk Tiranlar candır adamdır

0|0
    0|0
  • nedir tam olarak merak ettiğin... konu uzun ve karışık çünkü... tek tek sormalısın

0|0
    0|0
    • Tam olarak herşeyi merak ediyorum. Işte efendim kim kimin çocuğu mesela zeus en guclsusuymus neden o en güçlüsü titan meseleleri falanda var. Çok karışık. Anlamıyorum. Bildiğin ne varsa herşeyi yazarsan beni çok mutlu edersin

• şimdi göklerin asıl tanırısı zeus'un babası kronos'tu... zeus babasını devirdi ve baş tanrı oldu... yer altı tanrısı hades, denizler tanrısı ise poseidon oldu... zeus babasını, onun penisini keserek öldürdü ve buradan 3 damla kan denize düştü bir istiridye kabugunun içine girdi.. burada afrodit dogdu... ılk kıbrıs a ayak bastı... hera zeus un kızkardeşi aynı zamanda karısıydı... vs vs vs

• Titanlar ne oluyor?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...