Değişik bilgiler istiyorum

Kültürümü geliştirmeme yarıycak ufak ama faydalı bilgiler bileniniz var mı?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben arada bakıyorum fena değil bir bak derim. link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• link

al soldan bütün klon komutanlarını oku

0|0
    0|0
  • google gibi bir nimet var elinde...değerlendir ve öğren...

0|0
    0|0
  • Erişkin bir eşek çüküyle karın bölgesindeki sinekleri pat pat vurarak kovalayabilir.

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • internetten araştır aklına ne geliyosa basit olsa bile bak araştır birikince çok şey deişitiğini göreceksin

0|0
    0|0
  • karşılaştırmalı üstünlükler teorisini david ricardonun eseridir...3 liralık malı 5 liraya satarak fayda maksimasyonu yapan ise bizim mahalledeki manav şakir abidir...

0|0
    0|0
  • link

burada her çeşit her kategoride bilgi var.

0|0
    0|0
  • önce beyninin zincirlerini kır

1|0
    0|0
  • Bu çok geneli kapsayan bir konu. Ne hakkında bilgi istiyorsun? Meraklı olduğun konular var mı?

0|0
    0|0
    • farketmez aslında bilmediğim bir şey olsun yeter :)

• insanların davranışları hakkında birşeyler söylebilirsin mesela :)

• Hmm. İyi olduğum konuya denk geldin :) Mesela bir insanın hareketlerinden onun ne demek istediğini anlayabilirsin. Mimik hareketleri, konuşma tarzı, sana olan keskin bakışları senin hakkında iyi şeyler düşünmediğini anlatır. Sana keskin bir şekilde bakıyorsa, elleri serbestse ve düşünceli duruyorsa sıkıntı demektir :) Daha çok şey biliyorum da buraya sığmaz :) Örnek verdim :)

• armut piş agzıma düş oldu.

0|0
    0|0
  • Bizi bilen bilir bilmeyen kendi bilir :D

0|0
    0|0
  • asıl azmaz bal kokmaz .bunu bil yeter .

0|0
    0|0
  • kitap oku ufaklık ben küçükken okuma yazma bilmezken bile ansiklopedi kurcalar ve resimlere bakar beğendiklerimin sayfalarını kıvırırdım öğrendikten sonra okudum tabi biraz doğuştan gelen bişi bu istemekle olmaz:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Elinin altında net var, hemen aç belgesel izle. Hayvan, uzay, bilim, inşaat, araba belgeseli. Yazsan her şeyin belgeseli var.

Ondan sonra bilgi verici kitaplar oku.

Tarihi yerleri gezmeye git. Burada yorum okuyorsun aaaa bu kelime ne demek acaba de hemen anlamına bak.

Kısacası: araştırmacı ol

0|0
    0|0
  • Dirseğini yalayamazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...