Biscolata erkekleriyle kıyaslandığı için bozulma hakkına sahip mi?

Nişanlımla öyle rutin şeyleri konuşurken mevzu göğüsteki kıllara geldi.. ben de önceden sevdiğimi ama biscolata reklamındaki erkekleri gördükten sonra artık sevmediğimi, almasını istediğimi söyledim... zamanında alıyormuş.. şimdi de ben almam diyor.. ama feci bozuldu... ben de onun o halini gördükçe gülme krizine girdim...:/ şimdi böyle bi istekde bulunduğum için vede geri çevrildiğim için ben mi haksızım...yoksa o biscolata erkekeleriyle kıyaslandığı için bozulma hakkına sahip mi ?

Güncellemeler:
arkadaslar kıyasladım derken soylekı..kılsız erkeklerı bıscolata reklamından sonra sevmeye basladıgımı soyledım..kıyaslanma sayılırmı kı ?

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Ya alınırsa alınsın yiğidi öldür hakkını yeme demişler onlar nasıl birşeydir öyle ya bakışları fizikleri adonisleri faln off :D :D .

2|0
    0|0
    • ohh bee demı ama :d

• kadının fendi erkeği yendi ahahhaa :D

• evet :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu biscolata reklamlarından sonra "biscolata erkekleri biscolata erkekleri" diye dolaşan kızlara üzülüyorum. Bu gibi adamlardan ortalıkta da çok var ama bu kızlarımız nasıl kapalı bir hayat yaşıyorlarsa bu tür erkeklerin sadece reklamlarda olduğunu birer ütopya olduklarını düşünüyorlar galiba.

Sorunuza gelecek olursak nişanlınız yine olgun davranmış, o da size bir mankeni gösterip sen de bunun gibi ol diyebilirdi. Ben zaten manken gibiyim diyorsanız, bulsaydınız o zaman bir biscolata erkeği, göğsü kıllı adama mı kaldınız?

1|1
    0|0
    • göğsü killi adama kalmak:)) süper...

• ya mevzu onun kılları degıl aslında ben ısteklerıme karsı tutarsız davranıslarından ole bısı ıstedım...gozumde yok o bıscolata erkeklerınde falan...ben sadece onları gordukten sonra kıllardan vazgectım demek ıstemıstım olay bu yanı ...degılse ben ne olursa olsun onu kımselere degısmemkı...

• gogsu kıllı adama kalmak kısmına bende bayıldım :D

• Adam Haklı Dağılın Beyler :)

1|0
    0|0
  • mevzu neki zaten kesmek sunnet

1|0
    0|0
  • Yazık ya nasıl düşünce bu, o reklamdakiler manken, nişanlında manken olamaz ya, herşey bır kıldanmı ibaret.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde sevdiğin insanı başkası ile kıyaslama... Beni birisi başkasıyla kıyaslasa seviyemin düşmüş olduğunu düşünürüm ve bu üzer insanı. İki düşünüp, bir konuşun kızlar...

1|0
    0|0
    • "yoksa o bıscolata erkekelerıyle kıyaslandıgı ıcın bozulma hakkına sahıp mı ?"

Sen böyle diyerek en başta. Onu onlarla kıyasladığını söylemişsin zaten... Bizim çıkardığımız birşey değil. Her şekilde onları örnek gösterdiysen kıyaslamışsındır demektir.

• hım anladım...olan olduda ben tukurdugumu yalamak ıstemıyorum :(

• Sayın bayanlar lutfen o reklamdakı erkeklerle kıyaslamayın bizi. O insanlar gerçekten herseyiyle seçilmiş varlıklar. Hayranı oldugunuz o kaslar öyle kolay olmuyor. Sevgilinizi de onlarla kıyaslamaktan vazgecın. Biz sizi victoria secret mankenleriyle kıyaslıyor muyuz?Kıl mevzusuna gelince alıp almaması onun ortamına bağlı bulundugu ailevi durum. Ben alıyorum ve bunu cevremden saklama geregi duymuyorum. Nasıl sakal trası oluyorsak diğre istenmeyen kılları da almak o kadar doğal...

0|0
    0|0
  • Hafız kendi tüylerini yolarken onunkini de yol bir zahmet ne olacak yani, beraber alın tüylerinizi, hem aranızda daha ihtiraslı bir aşk doğabilir...

0|0
    0|0
    • bence sorun yok mantıklıda :D

• Siz bayanlar nasıl ki bir bayanla kıyaslanmayı sevmiyorsanız. Biz erkeklerde başka erkeklerle kıyaslanmayı sevmiyoruz. olay bundan ibarettir.

0|0
    0|0
  • haklı gerçektente bir türk erkeğinin göğüslerindeki kıllardan tanınır

0|0
    0|0
  • onun sana iri göğüslü kadınları gösterip ve de silikon yaptır demesi gibi bişe bu bu seni alındırmaya yeterse iyi düşün o zaman.

0|0
    0|0
  • kıl falan değil sorunda senin ve diğer bütn kızlrn biscolata erkklerine erimesi. öncedn erkkler bkardı laf yerlrdi şmdi kızlar öyle oldu

0|0
    0|0
  • oda seni adriana limayla kıyaslayıp şu selülitlerini aldır diyor mu

0|1
    0|0
  • nişanlında rus kızlarına bakıp bakıp seni onlarla kıyaslasın bakalım ne hissedeceksin :D

0|0
    0|0
  • Tabiki hakli cok kotu yapmissin eminim adamin gururu kirilmistir onun yerinde olsam cokuzulurdum :(

0|0
    0|0
  • bozulmakta haklı

0|0
    0|0
  • peki diyelimki sen kumralsın o sana sarısın kızların daha güzel oldugunu söylese sen ne hissederdin

0|0
    0|0
    • cakma sarısın olma yolunda ılerlerım :D

• ıyı de kıl her erkek ıcın aynı olmayabılır belkı cevresındekıler aldıgını gorunce dalga gececekler veya kendı kabul edemıodur kılsız olmayı

• o konuda bı sorunu yok emımın...oyle olsa daha oncedende almazdı kı o zamanlar ustelık bırılerıne begendırmek ıcın alıyormus..sımdı neden benım ıcın almasın kı..neymıs pısman olmus aldıgına daha cok cogalıyormus..

• biscolata erkeklerine kil oldugundan kil inadi etmis bence :D

0|0
    0|0
  • o da gidip mankenleri izleyip sana saçını bunun gibi yap k.çını böle yaptır diyormu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yok artık. kabullenceksin onu öyle seviyorsan eger kabullenemiyorsan ve onu o haliyle gülüyorsan sevmiyorsun demektir yavrum.. güzel ve çirkin'in masalını hatırla. shrek ' i hatırla.)) seven kabullenir kardeş.

0|0
    0|0
    • ben kabullenmıyor degılım...elbettekı kabul ederım ben onun tıpı ıcın sevmedım ya..ama onun benım ısteklerıme kayıtsız kaldıgı ıcın boyle bı ıstek sundum degılse umrumda bıle degıl walla kılı tuyu kendı sorunu :D

• Beğendiğiniz bedenlere hayallerinizdeki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz dedikleri böyle bişey mi?

Çocukça bi beklenti...

0|1
    0|0
  • Bozulmakta hakli bence. Bu victoria's secret defilesini izlerken sevgilinin sana ''simdi farkettim de belin cok kalin biraz mekik cek'' demesi gibi bir sey.

0|0
    0|0
  • Bazen söylenen şeyden önemlidir söyleyiş tarzı.

0|1
    0|0
  • al demek doğru fakat başka birini örnek vermen yanlış

0|0
    0|0
    • aslında bı kıyaslama degıldı sadece o reklamdakı erkeklerı gordukten sonra fıkrımı degıstırdım maksadındaydı...

• :D güzel örnek ama belki o adamlardan konu açılmasa yapardı sor bi adamlar yüzünden mi öyle dedin diye .d

• Kili bile kipirdamiyor kismina sesli guldum

• kıskanç :D

0|0
    0|0
  • evet kıskanır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...