Arkadaşlar merhaba! Metalci kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce metalci kızlar hakkında önyargı yok mu?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Rap+arabesk dinleyenden 100 kat iyi kızdır. Biraz fazla siyah bordo giymeleri bence sıkıntı değil sonuçta o da bir tarz. Sonra dinsiz demek de yanlış ne alaka? Falan filan çok uzar bu konu yaaa

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle ön yargı var ama heavy metal , rock , hipop , rap akımları genellikle ön yargılardan uzak ve kimseyi takmayan özgürlüklerine düşkün insanlar olduğundan Ön yargılar yersiz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç metalci kız arkadaşım olmadı ama olsun isterdim. Farklı görüşte, kafada, zevkte olan insanları tanımaya severim. Ve metalci ya da başka bir şey önemi yok, karakteri hakkında bir şeyler düşünürüm ve ona göre yargılarım.

0|0
    0|0
  • Niye önyargı olsunki bnde yaklasık 10 yasımdan beri metal dınlıom üstelik kendi arkadas cevremde bayan erkek metal dinleyen tek kişiyim herkes sadece ailende yok bizde yok sen nasıl bu kadar baglandın dıe soruyo gerısı sahsen kendıme karsı hiçbi ön yargı yok hee metal sayesınde dınımı değiştirdim bunu öğrenenlerden ilk bakışta bir ön yargı oluyo aynı sekıde bı kızın metal dinlemesi önyargı yaratmaz anca bzım toplumumuz kıyafet ayrımcılığı yaptığı için insanlara bı garıp gelıo onun önyargısında bulunubilirler sonuçta koyver gıtsın metalın yerını hiçbişey tutamaz benım hayattakı en buyuk dostum ruhumu dınlendırır benı bulutların üzerine çıkarır huzur aşılar resmen diğer sarkılarsa o kadar yavaskı uykum gelıo bea

0|0
    0|0
  • Bisey düşünmem metal demir alüminyum bakır hepsi aynı

1|0
    0|0
  • metalci değilim ama severrim yani arkadas olarak dost olarak sevgili olarak farketmez ön yargılı değilim herkes benim için eşit dili dini ırkı tarzı ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • bir adım öndeler

0|0
    0|0
  • Aykırılar, severim

0|0
    0|0
  • Demir Alüminyum Bakır Çinko Magnezyum metallerini seven kızlara rastlamadım

0|0
    0|0
  • pılısını sağlayacağına kafasını sallaması daha iyi. dobra ve gerçekçi , dışarıdan sosyal görünümlü içinden ise bir o kadar utangaç duygularını müziğin ritmi ile ifade eden kız tipi

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ukala olurlar genelde. Kimseyi umursamazlar ve çok iticiler

0|0
    0|0
  • hepsii boş gibi

0|0
    0|0
  • büyüyünce geçiyo önemli bir rahatsızlık değil bence

0|0
    0|0
  • S. kimbde değiller.. birde agızlarındaki pircingi g. tlerine sokssın geliyo

0|0
    0|0
  • ИоямаL

0|0
    0|0
  • Ne kadar metalik bir kız

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• sevmiyorum. ilerde anne olup, nesillere yön verecek bir kadının daha hanım efendi olması gerekir

1|0
    0|0
  • Ben de metalciyim baya önyargı var çevreden bazen birisi telefonda müziklerine baksın bile istemiyorum şifre koyucam nerdeyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...