Hemcinslerim neden satranc sevmez?

Bizim arkadas anlatiyordu: satranc turnuvasi düzenliyoruz iceriye dişi sinek bile girmiyor derdi

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ego sahibi insanlar pek bir oyunda saatlerce oturup oyun oynayamıyor çünkü orda kendisini görmüyor. Görmesi lazım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben ılkokulda satranc kupalarını supuruyodum hemde bireysel oynamıyodum okulu temsil ediyodum aldıgım kupalar okudugum okulların vıtrınlerıne falan gıdıyodu ama onlar eskıde kaldı satranc sıkıcı gelıyo ama hala ıyı oynuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Satranç turnuvasına katılan bir sürü kız var.

0|0
    0|0
  • Eskiden severdim :/ hatta oyununu yazmaya bile çalıştım

0|0
    0|0
  • Lise sonda herkes test cozerdi ben bir arkadasimla hocadan izin alip satranc oynardik be ne gunlerdi..

0|0
    0|0
  • Satranç a bayılırım ya ama uzun zamandır oynicak kimseyi bulamadıgım için oynayamıyorum internettende sarmıyor

0|0
    0|0
  • Gece gündüz satranç oynamak bir hastalık, benim arkadaşımda öyle nereye gitsek satranç oynamak istiyor o yüzden doğal olarak hemcinslerinde sevmez

0|0
    0|0
  • Satrancı sevmek için bir şeylere sahip olmalı insan... o da hemcinslerinde yok...

0|0
    0|0
  • O kadar erkeğin olduğu yere indirim var desen bile girmez dişi sinek... 😅

0|0
    0|0
  • ben bayılıyorum şahsen bizzat kendim

0|0
    0|0
  • Aynen şahsen bayılırım bir kızla oynamak isterdim. Turnuvada hiç denk gelmedim

0|0
    0|0
  • sanki istatistiki bilgiye sahip gibisin nerden biliyosun belki kadınlar daha çok oynuyor?

0|0
    0|0
  • Sen oynuyormusun?

0|0
    0|0
  • onlar barbie sever

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...