Akdeniz ege bölgesinde yasayan arkadaşlar?

Tatil için aydin balikesir ya da akdeniz taraflarina gitmek istiyorum pansiyon fiyatlarina baktım kisi basi en az 30 civari. Booking. com bu konuda güvenilir mi sizce ve gercekten piyasa bu sekilde mi. yoksa ayirtmadan gitsem yer bulabilir miyim yazin pansiyonlarda?

0|1
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Otostopla gezdim 1 hafta boyunca Akdeniz Ege bölgesini. Kuşadası ve Çeşme sadece isim yapmış bir yer gibi geldi bana, he güzel mi güzel ama çok paran varsa güzel. Deniz olarak 2 yeri çok beğendim Alaçatı ve Olympos. Adrasan da çok güzel oralara bakmanı tavsiye ederim. Pansiyonlar pahalıysa da çadır al araba da varsa çok çok rahat edersiniz ve ucuza tatil yaparsınız. Olymposta suyun berraklığı, temizliği çok güzel. Ve gözlük varsa suyun içinde ayaklarına bakarsan 20 30 tane balık görebilirsin. Özledim bak gene orayı.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Sitelere güvenme genelde yazan fiyattan farklı oluyor. Çünkü ekleme yapıyorlar yoj o sadece oda parası filan diye. Sen ordan numarayı al detaylıca konuş tam fiyat al derim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ben aydında yaşıyorum. kuşadasındaki emlakçılardan bulabilirsin. ama ben güzelçamlıyı tavsiye ederim kuşadasının denizi biraz pis.

0|0
    0|0
  • bulabılırsın de o fiyata bulabılır mısin bılmıyorum bulursan da ne kadar guvenlı bır yer olur orası mechul.

0|0
    0|0
    • 2ay

ortalama ne kadar peki güvenilir güzel bir yerin? sitede resimlere baktim aslinda gayet güzel görünüyordu erdekte

• 2ay

erdeğide resimleride görmedim ama antalyayı bılırım

• alanyaya gıt 1 hafta tatıl 400 tl

0|0
    0|0
  • sitelere güvenme ama rezervasyonu otellere göre yapma tanıdık arkadaşların yok mu?

0|0
    0|0
  • öyle yapcagına ev kirala gümüldürde çok güzel evler var günlük 100 lira en az 4 5 kişi kalınabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

aslinda ailecek ev mantikli zaten tek kisi pansiyon diye düşünüyorum. Evler plaja yakin mi bir de bu dediğim sitelerden ayırabilir miyim

• 2ay

bilemem de numarasını yarın ulaştırabilirim denize yürüyerek 2 3 dk da gidiyomuşsun ben gitmedim iş yerinden abiler gitmiş çok güzel bir yer gümüldür orman kampı

• ben hotellerimi hep booking den tutarim. sahsen güvenilir bence

0|0
    0|0
  • Bize gel beraber takiliriz bende sap sap tatil yapmamis olurum :D

0|0
    0|0
  • pansıyonları tavsıye etmem antalyada

0|0
    0|0
  • hooop buyur

0|0
    0|0
  • Bulursun bacım her yer boş zaten İzmir'e gelirsen yardımcı da olurum

0|0
    0|0
  • Ayvalık tarafları güzel uygun tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • 2ay

pansiyon fiyatlari ort ne kadar bilginiz var mi

• 2ay

ayvalik biraz pahalı ben erdek düşündüm biraz daha uygun geldi fiyatlari

• 2ay

Ben ayvaliktayim yardımcı olurum ulaş istersen

• Akdeniiz

0|0
    0|0
  • Güven o sisteme hakkını savunur.

0|0
    0|0
  • Bizde gidecez ama napsak bilemedik muğlaya gitmeyi düşünüyoruz 1 gunluk

0|0
    0|0
    • 2ay

mugla daha pahali olur bence arastirmadim ama turistik daha yabanci turistleri de agirlayan bir bölge

• 2ay

Biz karar veremedik ama muhtemelen sahil olmaz daha çok doğa. İçin düşünüyoruz napsak bilemedik

• Güvenilir en iyi sitelerden biridir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...