Kitaplarla aranız nasıl ve bir kitap karakteri olmak ister miydiniz?

Biri size teklif etse, sizi kitabıma dahil etmek istiyorum dese tepkiniz ne olurdu? :)

Güncellemeler:
2ay Güncel

1|0
22|6

En İyi Kız Görüşü

• Kitaplarla aram iyi. İkinci sorun ise , olaya yaşam olarak bakıyorsak zaten herkes kendi kitabını yazıyor ve karakteri de biziz neyse geçelim bu şeyleri. Evet ya isterdim şu hep tutulan karakterler vardır ya bir tanesi olsam ne mutlu olurdum anlatamam.

0|1
    0|0
    • 2ay

Peki sadece kitap için arkadaş olacağız ve sadece karakteri tanıyacağını söylese ne tepki verirdin? Kabul eder miydin yinede?

En İyi Erkek Görüşü

• olmadığını ne biliyorsun. benim hayatım hikaye kitabı oldu. kabul etmekte zorlandım ama şimdi iyi ki kabul etmişim diyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

iyi sallamışım valla eig için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 21

• Kitapları seviyorum. Herhangi bir kitaba ait olmak istemezdim. Her kitabı okurken orada o kahraman olmak daha keyif verici.

0|1
    0|0
  • Yazmak istese birisi karşı çıkmazdım. Kendimi bir başkasının gözünden okumak güzel olur. Kitap olarak değil ama birkaç sayfa yazmıştı sevgilim benim farkında olmadan yaptığım davranışları falan yazmış okurken gerçekten böyleyim diye dusundum :)

0|1
    0|0
  • o kitap bitmez

0|1
    0|0
  • olmak istediğim yok ama kendime benzettiklerim çok

0|1
    0|0
    • 2ay

Bir kitaba dahil olmak istemez miydin?

• 2ay

benim demek isteğidim o değil roman kahramı ben olupda romanda yazanları yaşamaktan bahsetmiştim, roman kahramanları genelde mutsuzlar ondan dedim

• 2ay

Hmm anladım :)

• Kitapları severim, zeki ve cesur bir karakter

0|1
    0|0
  • Valla neden olmasın. Çünkü kitap okumayı çok seviyorum. Keşke bana alınan hediyeler roman olsa

0|1
    0|0
    • 2ay

Peki sadece kitap için arkadaş olacağız ve sadece karakteri tanıyacağını söylese ne tepki verirdin? Kabul eder miydin yinede?

• Şaşırmam.

0|1
    0|0
  • kitaplar gerçekten muhteşemler ama ordaki bir karakter olmak istemezdim hayali ürünler her zaman daha iyidir

0|1
    0|0
  • Louisa Clark olup Will'in kendini oldurmesini engellerdim.

0|1
    0|0
  • gurur ve önyargı -jane austen
    elizabeth karakterini oynamak isterdim... baş ucu kitabımdır ayrıca her sene mutlaka okurum

0|1
    0|0
  • Keşke demeseydi ama dedi..

0|1
    0|0
  • Kitap okumayi severim. Biri bni dahil etse kabul ederdm sanirim

0|1
    0|0
    • 2ay

• Kış Sarayındaki Varvara olmak isterdim Allahim ne vurgun Ihanet bu.

0|1
    0|0
  • Hayhay derim kitabi kitap okumayı seviorum

0|1
    0|0
  • Benden iyisini mi bulcak yazsın tabii :D

0|1
    0|0
  • kitaplarla aram iyi özellikle roman ve şiir seviyorum. teklifi reddederdim istemezdim

0|1
    0|0
  • Kitaplarla aram iyide bir kitabin karakteri olmak ilginc neden olmasin.

0|1
    0|0
    • 2ay

• Ayy çok sevinirim

0|1
    0|0
  • vampir olup duygularımı kapatmak isterdim :D

0|0
    0|0
  • Okumayı çok severim 😊 ama bendn kitap karakteri olmaz 😂😂

0|1
    0|0
    • 2ay

Neden? ☺️

• 2ay

Hayatimda aksiyon yok kanka 😂😃 yazmaya değer bir sey yok dolayısıyla

• 2ay

O zaman tamamdır 😄

• Raskalnikov olmak isterdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kitapları severim. Orada ayrı bir Dünya görüyorsun ve seversen de kitabı kapattığında bir boşluğa düşüyorsun. Aklından Bir Sayı Tut serisini okudum 4 kitaptan oluşuyor. 5 6 saat aralıksız okuduğum zamanlar oldu. Oradaki karaktere bir bağlandım sevmeye başladım. Ve kitabı okurken oradaki mekan gözümde canlanıyor. Kitaplar çok güzel harbiden. Kitap karakteri olmak ister miydim? Hiç düşünmedim. Kitap karakteri olucak bir halim var mı onu da bilmiyorum. Ama teklif gelse yok demezdim

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayrı bir dünya yaratıyor insan kendine. Kitaplar gerçekten çok özel, insanın benliğine işliyor :)

• Kitaplarla aram iyidir ve evet bir kitap karakteri olmak isterdim

0|1
    0|0
  • Havamdan geçilmezdi sonra :D Dedektif rolü müsaitse onu alayım :D

0|1
    0|0
  • Otobiyografimi yazıcaksa olur.

0|1
    0|0
  • Okumam yazmam yok kardeş :)

0|1
    0|0