Sözel bölümler ve şaç sorunu :)

herkese öncelikle merhaba benşu anuzun saçlıyım ve saçlarımı kestirmek istemiyorum sözel öğrencisim ilerde meslek için hangi bölümü seçmeliyim uzun saçın serbest olduğu ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Özel sektörde buna pek izin verilmiyor. Ben de kesmek zorunda kaldım. Satış yaparken sorun olmuyordu ama.

0|2
    0|1
    • ne gibi radyocu olmayı düsünüyorum en azından bir süre calısıp sonra zaten antihacker olucam antivirüs programı falan yazmak istiyorum :)

• ama epey yılımı alır yetenek var ama bir yere kadar öğrenmem gereken cok sey var bu dönemdede ac kalmak istemiyorum acıkcası radyo spikeri olsam ya da programcısı sorun olurmu sence ?

• olmaz tabi ki. entelektüel görünmen gereken her şeyde kıyafet serbest. takım elbise giyme zorunluluğu yoksa sorun olmaz

Kızlar Ne Diyor 6

• Reklamcılık :)

1|1
    0|0
  • rockçı ol :)

0|3
    1|1
    • aslında solist olur benden ama neyse ...baktık hiç bişi olmuyor :)

• bende radyoculukla baslar bill gates yanında soluğu alırım ins en kötü dediğin gibi solist olurum avrupaya gier bide grup kurdumu tamam dır :)

• neden olmasın her şey sende bitiyor.. yeterkı hayatta bir hedefin olsun.. yavaş yavaş ılerler bır şekılde :)

• areoloji okuyabılırsın var öyle bir tanıdıgım

0|2
    0|1
    • bana kalsa hep astronot olmak isterdim ama türkiyede uzay aracı olmadını öğrendiğimde lisede hayalerim yıkılınca uzun bir süre rüzgarda savruldum saclarımla ben :)

• bence bunları düşünmeden kes gitsin hiç yakışıyor mu erkek adama

1|1
    1|1
    • ama eskiden yani sezar dönemine kadar herkes uzun saçlıydı en azından sezar savasta askerlerine kask taktırmamasından ötürü belkide ekonomik acıdan böyle birşeyi düsünmüstür savas alanında savaşcıların saclarının arkasından çekilip boğazının kesilmesini görünce uzun sacı yasaklamıs ve günümüzde kısa sac moda olmustur :)

• bence erkekte en iyisi 3 numara

• erkek adama yakışsa bile arkadala yakışmadığı kesin . kes gitsin aga.

• ' ŞAÇ' sorunu önemli tabi..

2|0
    0|2
  • Böğrüşündeki kıllarla saçların çok güzel uyum sağlıyor kesme onları <3

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Askerde keseceksin rahat ol :) Uzun saçlı olacağım illaki diyorsan, tasarımcı tarzı mesleklere yönelebilirsin, akademisyen olarak da kalabilirsin bir şey diyeceklerini sanmam. Bunları geçtim de ciddin uzun saçlı olmaya göre mi meslek seçimi yapacaksın? :D

1|1
    0|1
    • karar verdim basbakan olucam ya da cumhur baskanı oylarınızı bana verin saka bir yanada radyo tv sinema düsünüyorum yanlıs anlasılmasın öğretmenleri severim ama öğretmenliği zaten oldum olası sevmem

• devlette çalışa ihtimalin yüksek olan öğretmenlik gibi mesleklerden uzak dur. Diğer bölümlerde özelden bişeyler çıkar elbet.

1|1
    0|0
  • profil resmi sana aitse

saçın kısa olması gerektiği bir bölüm seçsen daha iyi olur.

herkesin iyiliği için :D

3|0
    0|1
  • reklam ajanslarında herhangi bir görevin olabilir. grafiker olabilirsin mesela.

0|2
    0|1
  • gülerken koltukdan düşdüm mk :DDDDDDDDDDDDDDDD hahahahah şldfskdfsdfksdlfsdfs puahahahahhahahahahzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mkjkk

3|0
    0|1
    • lan cok yasa be vallaha boylesınıde ılkkez guldum ben :DDDDDDDDDDDDDDDD rezil oldum o nasıl bir gülme hala gülüyorum ya

• mavikelebek 5 ay önceki halim o demeki sen simdi görsen kalpten gidersin heralde neyse ...

• bir yere gitceğimi zanetmiyorum

• kamu harici hangi işi yaparsan yap yaptıgın işte cok iyiysen sorun yok istedigin kadar uzat

0|1
    0|0
Yükleniyor...